Darksiders 2 % 100 Türkçe Yama

50650_screenshots_2014-02-09_00001

Darksiders 2 % 100 Türkçe Yama’yı indirebilir ve oyunu tamamıyla Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz. Denemeyenlere tavsiyemizdir.

Proje Yöneticisi
Mehmet Ali Fırat
Çevirmen Kadrosu
Mehmet Ali Fırat

Cem Filiz

Anıl Yılmaz

Muratcan Agiç

Bedirhan Köse

Onur Kurtuluş

Ceyhun Özgöç

Furkan Altan

Cihat Kızıler

Oytun Ortaylı

Oyun ve Yama Hakkında
Yama Bütün DLC’leri kapsamaktadır. Böylece tüm DLC’leriyle beraber Türkçe oynama fırsatını yakalayacaksınız. Yani ana oyundan hariç diğer ek paketlerin Türkçesi’de bu yamada mevcuttur. Oyundaki ana hikayeyi vurgulayacak olursak Kıyamet’in dört atlısının hikayesini anlatmaya devam ediyor.İlk çıkan oyununun devamı niteliğinde olan bu oyun ilk oyunun 2 katı niteliğinde uzunluğa sahiptir. Oldukça geniş içeriğe sahip olan yaklaşık olarak 25-30 saatlik bir oynanışa sahip olan bir oyunla karşı karşıyayız. 
Resimler
indir-1 indir-3 indir-4
Kurulum
İndireceğiniz Türkçe yamayı açınız ve yükleme ekranında eğer ki DLC^’leriniz var ise işaretleyin yoksa işaretlemenize gerek yoktur. Sonraki sayfada Dizini otomatik olarak bulması gerekir. Eğer bulmamış ise gözat seçeneğinden oyunun dizinini bulunuz ve yüklemeyi yapınız.
İndirme Linkleri
yamayı-indir
yamayı-indir

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Kindergarten Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Anaokulu sıralarında diresek çürütmeye devam. Çocukluğuna dönmek isteyenler …