Child Of Light % 100 Türkçe Yama Çalışması [Yayınlandı]

ÇEVİRİ DURUMU
Menü ve Görevler: %100
Altyazılar: %100
TEST : %100


ÇEVİRMENLER

Taner Saydam

Programlama
Harun Ercan

AÇIKLAMALAR:
Oyun son güncelleme uygundur. Türkçe karekter destelmemektedir.

RESİMLER:

YAMA KURULUMU ANLATIM:
NOT 1: Windows 8 ve üzeri sistemlerde uyumsuzluk olma ihtimaline karşı yamayı yönetici hakları ile çalıştırmakta fayda mevcuttur. Bunun sebebi Windows Vista ile hayatlarımıza giren Kullanıcı Hesabı Denetimi(UAC)’nden dolayıdır. Bu ayarı kapatarak bu tip problemlerden kurtulabilirsiniz.

Eğer oyunun Steam sürümüne sahipseniz yama kurulumu oyunun kurulduğu yeri otomatik olarak seçecektir. Steam sürümüne sahip değilseniz kurulumu elle ayarlamanız gerekebilir.

Kurulum oyun dosyalarınızı otomatik olarak yedekleyecektir. Bu sayede yamayı sisteminizden kaldırmak istediğinizde yine otomatik olarak orijinal dosyalar geri yüklenecektir.

Yama boyutu indirgenerek 25.5 MB olmuştur.

Bu kadar. Umarım beğenirsiniz, yorum atmayı unutmayın.

Yama Yayınlandı Konuya gitmek için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Saint Row The Third - Türkçe Oynanış Videosu 1 başlıklı makalemizde Saint Row The Third ve türkçe oynanış hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama Çevirmenler Mehmet TANDOĞAN Programlama  Mehmet TANDOĞAN Oyun Hakkında Önceki …