Çekiliş ve Destek

 

Çekiliş ve Destek
Çekiliş ve Destek

Evet arkadaşlar sitemizde farklı zamanlarda oyun çekilişlerimiz oluyor ve bunlardan haberdarsınız sanırım. Diğer bir çekiliş için 1000 Fan’a ulaştığımız vakit çekilişimiz başlayacaktır.Bu süreci hızlandırmak ve bizlere destek çıkmak için hem facebook adresimizi beğenebilir, arkadaşlarınız beğenmeye davet edebilir veya bağış kutusundan bizlere destek olabilirsiniz.

Çekilişlerimiz Başladığı zaman 2 gün sürecektir.

Ve bu süreçte kazanan kişiye ücretsiz orjinal oyun vermekteyiz.

FACEBOOK ADRESİMİZ

httpvh://www.facebook.com/turkceoyunmerkezi

Sizler için sürekli olarak her oyunun yamasını çıkartmak için uğraşıyoruz ve bunlara hiçbir karşılık beklemeden zaman harcıyoruz. Ama bu tür desteklere ihtiyacımız var ve siz olmadan bunun bir anlamı yok. Bunun için elinizden geldiği kadar destek verebilirseniz seviniriz Sizlerin bu konularda daha duyarlı olmasını istiyoruz…. Herkese iyi oyunlu günler..

BAĞIŞ KUTUMUZ

Bir önceki yazımız olan Ryse Son of Rome İlk İnceleme başlıklı makalemizde İlk İnceleme ve Ryse: Son of Rome hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …