Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detaylar

Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detaylar
Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detaylar

Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detayları açıklandı ve bu bilgilere dayanarak oyundaki görsellik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Xbox ve PS4 ön plana alınarak yapılan teknik detaylar hakkında bilgiler doğrulandı.

Bildiğiniz gibi yeni nesili ilk ziyaret eden Call of Duty: Ghosts, Xbox One’da 720p ve PlayStation 4’de 1080p’de çalışır olarak satışa sunulmuştu. Baş gösteren tartışmalar sonrasında geçtiğimiz aylarda Twitter üzerinden bir açıklamada bulunan Condrey, Advanced Warfare’ın Xbox One üzerinde bir önceki oyundan daha yüksek çözünürlükte çalışacağını belirtmişti. En azından bu söz gerçeğe dönüşmüş.

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Unity Oynanış - Gameplay HD [PS4] başlıklı makalemizde Assassin's Creed Unity, gameplay ve oynanış hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …