Brothers: A Tale of Two Sons – Türkçe Yama [ÇIKTI]

Brothers: A Tale of Two Sons – %100  Türkçe Yama indir [Yayınlandı]

Brothers-A-Tale-of-Two-Sons

YAMA HAKKINDA
Brothers: A Tale of Two Sons – Türkçe yamasını sizler için çıkardık ve yamamız tamamen Türkçedir. Sizde bu oyunu Türkçe oynamak istiyorsanız yamamızı kurabilirsiniz.

YAMA KURULUMU
Yamanın kurulumu indireceğiniz setup içinde yazmaktadır talimatlara uyarak uygun klasöre kurunuz oyununuz Türkçeleşecektir

OYUN HAKKINDA
Oyun bildiğiniz gibi 2 kardeşin hikayesini anlatmaktadır ve babaları hasta olan bu kardeşlerin uzun bir yolu var. Şifa veren bitkiyi bulmak için yola koyuldular çeşitli tuzaklar sizleri beklemektedir. Büyük ve küçük kardeşin gerektiği zaman aktif oldugu bu oyunu arkadaşınızla oynamanızı tavsiye ederiz.

YAMA YÜZDELERİ

Çeviri Durumu
Menü %100
Oyun içi Etkileşimler %100

Çevirmenler

Mehmet TANDOĞAN

YAMA GÖRÜNTÜLERİ

Brothers-2014-08-12-14-24-18-67 Brothers-2014-08-12-14-24-43-27

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Portal 1 - Türkçe Yama [ÇIKTI] başlıklı makalemizde Portal 1 ve türkçe yama indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …