Borderlands 2 Game of the Year %100 Türkçe Yama

 Çeviri Durumu
Genel %100
Çevirmenler
Sinan Saçoğlu
Test
Sinan Saçoğlu
Programlama
Sinan Saçoğlu
 Açıklamalar

-Yamada türkçe karakter(Ğ,g,Ş,ş,İ,ı) desteği sadece altyazılar için olmak üzere bulunmamaktadır. (Yani altyazılar dışındaki her şeyde türkçe karakter desteği mevcuttur.)

-Yama oyunun şimdiye kadar ki çıkmış tüm dlc lerini içermektedir. (Head Hunter Dlc’leri de dahil.)

-Yama oyunun normal sürümüne(dlc leri içermeyen sürüm) de kurulabilir.

-Oyunda milyonlarca çeşit silah ve eşya bulunduğu için bunların isimleri belli sayıdaki kelimelerin rastgele eşleştirilmesiyle konulmuş. Bu kelimeleri de türkçeye çevirdim ama rastgele eşleştirme sebebiyle çoğu eşyadan saçma isimler çıkacak. Kimsenin bunu sorun etmeyeceğini farz ediyorum.

-Oyunda, oyuna özgü ve ingilizce de bile bulunmayan birçok terim ve kelime vardı. Bunları da olabildiğince anlamlı şekilde ve doğaçlama yaparak çevirdim. İnşallah memnun kalırsınız.

-Oyunda birkaç ingilizce temelli kelime oyunu şakaları vardı. Bu konuşmaları da çevirdim ama türkçeye çevrilince şakalar anlamsız oldu. Bilginize.

-Oyunda yazılarını bulamadığım bir-iki tane yer var (el bombalarının standart bir şekilde patlar yazısı ve çevirdiğim yer adlarının menüdeki karşılıkları.) Ama bunlar oyuna etki etmeyeceği için size sıkıntı yapmaz.

-Oyunda (Al, Kullan, Çek…) Gibi yazılarıjn nadir de olsa iki-üçünün hatalı olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebi ingilizce de bazı farklı durumlarda aynı kelime kullanılabilirken türkçe de bu durumlar için farklı kelimeler kullanılır. Anlaycağınız iki durumda da kullanılan bir kelimeyi türkçeye durumlardan sadece bir tanesi için çevirdim, bu yüzden diğer durumda aynı kelimeyle karşılaşınca çeviri hatası olduğunu düşünmeyin.

Türkçe Yama Tanıtım

Kurulum

 Oyunun normal sürümüne sahip ve farklı yere kurmuş kişiler kurulum hedefini ona göre ayarlasınlar. Goty sürümüne sahip olanlarda hedef konumdan emin olsun.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

Bir önceki yazımız olan Truck Mechanic Simulator 2015 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Truck Mechanic Simulator 2015 türkçe yama, Truck Mechanic Simulator 2015 türkçe yama indir ve Truck Mechanic Simulator türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …