Blinding Dark – İnceleme – Görüntüler – Değerlendirme

Blinding Dark – İnceleme – Görüntüleri – Kapak Resmi – Hikayesi – Bilgileri – Resimleri – Oyun Değerlendirmesi

KAPAK RESMİ

Blinding-Dark-slider1

OYUN HİKAYESİ

Oyun içinde Bir olay örgüsü var ve biz bunlara bakarak oyunu anlayabiliyoruz ve birbirini tamamlar bir şekilde devam etmektedir.

OYUN HABERLERİ

Oyun Platform olarak PC’de çıkmıştır

Tarih ise 12 Ağustos 2014 tarihinde çıkışını yapmıştır

Dil:İngilizce olarak yayına sokulmuştur

1.16 GB boyuta sahiptir

OYUN İNCELEMESİ

Oyunda korkuyla macerayı birarada sunan bir özellik vardır. Ve genellikle karanlık ortamlar kanlar ve çeşitli simgelerle dolu ortamlar  bulunmaktadır. Her an karşınıza birşey çıkabilir dikkat edin Sol tarafta canlarınız gözükmektedir.Oyun menüsü gayet basit 4 aşamadan oluşmaktadır ve Oyun grafik olarak yenilikçi bir tasarıma sahip olunmaya çalışılmış.

OYUN DEĞERLENDİRMESİ

Oyunu değerlendirecek olursak bir korku oyunu sever değilim ve olsa bile bu oyunu oynamam heralde diye düşünüyorum çünkü 2014 yılına karşın gayet basit nesneler ve grafik kullanılmış ve  bu yüzden itici bir durumda. Ayretten hep kara bir ortam mevcut ve insanın ruhu daralıyor tabiki korku oyunu sevenler düşünceleri farklıdır

OYUN GÖRÜNTÜLERİ – RESİMLERİ

Blinding-Dark-pc-1 Blinding-Dark-pc-2 Blinding-Dark-pc-3 Blinding-Dark-pc-4 Blinding-Dark-pc-7

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …