Beastiarium %100 Türkçe Yama

Çeviri Durumu

Tamamen %100

Proje Yöneticisi

Serhat Çavunt

Çevirmenler

Serhat Çavunt

Oyun Hakkında

Gizem ve yaratıklarla dolu bir dünyaya göz atmaya ne dersiniz? İnsanı sürekli olarak geren bir atmosfere sahip olan Beastiarium steam’de bağımsız yapımcılardan yeşil ışık yakan bir oyun. Bu yama resmi olarak çevrilmiştir ve oyuna şirketce Türkçe dili dahil edilmiştir. Oyunu satın almanız yeterlidir. Son bir detayı da unutmamak gerekir, oyunda hikayeye göre ilerleyen ve belirginleşen bir yapısı ve aksiyon korku karışımı bir içeriği mevcut.

Resimler

Yama indirme Linki

Yama resmi bir çeviri olarak yapılmıştır. Bunun için steam’den oyunu satın almanız gerekmektedir. Herhangi bir şekilde yama dağıtımı şuan için yoktur. 

Oyuna gitmek için aşağıdaki resme tıklayın

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …