Battlefield: Hardline’ın Çıkış Tarihi Duruyuldu

EA ‘ Firmasının resmi websitesinde yaptığı açıklamada Battlefield: Hardline oyunun çıkış tarihi hakkında bilgi verdi.

Battlefield: Hardline oyunu Visceral Games tarafından geliştirilmiştir.

Oyun Pc , PlayStation 3 , PlayStatin 4 , Xbox 360 ile Xbox One için hazırlanan Battlefield Hardline oyunun resmin çıkış tarihi 2015 yılı olarak belirlenmiş.

 

Battlefield genel olarak SinglePlayer(Tek Oyuncu) yerine MultiPlayer(Çok Oyuncu) olarak daha önlerde raf gösteriyor.

 

MultiPlayer(Çok Oyuncu) Özellikleri;

Oyunda 4 sınıf bulunacak Bunlar : Enforcer , Operator , Mechanic ve Professional olacak. Oyun modu olarakta Bloodmoney , Heist , Hotwire , Team Deatmatch , Turf War  ve Commander isimli modlar bulunacaktır. Oyuncular SWAT veya CRIMINALS taraflarından birini seçerek birbirleriyle mücadele edicek.

 

[Yeni yapılan açıklama ile oyun 19 MART 2015 ‘ te Avrupa’da satışa sunuculacak…]

 

Önceki sürümlerde olduğu gibi bu oyundada yine aynı yol olmamasını diliyorum.Bildiğiniz gibi konu bakımından güzel olmayan ama MultiPlayer bakımından çok güzel olan oyunda biz FPS ‘ severlerin bayılarak oynadığımız bir oyun oluyor.Anlaşılan 2015‘ya kadar bekliceğiz.

 

Oyun içi bir kaç resim ;

3

 

4

 

İşte 12 Dakikalık Singleplayer Tanıtımı ;

Bir önceki yazımız olan Dragon Age: Inquisition Ön Sipariş ve Ön Yükleme (Xbox One) başlıklı makalemizde Dragon Age Inquisition hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …