Awesomenauts İnceleme

Awesomenauts İnceleme
Awesomenauts İnceleme

Çoğunuz belki de ilk defa bu ismi duyuyordur.Buna şahsen katıldım. Awesomenauts İncelemesiyle sizde bu oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oynayacaklarınız arasına bu oyunu da katmayı unutmayınız..

İlk olarak oyunun online tarzda olduğunu belirtelim. Oyunda diğer arkadaşlarınızla beraber karşı kaleyi fethetmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda renkler çok iyi bir şekilde kullanılmış. Gerek oyun içi takım renkleri nesne renkleri ve kapak renkleri oldukça renkli. Çok şirin ve eğlenceli oyun. Her oyuna girişte kendi karakterinizi belirliyorsunuz yani tek seçimlik karakter seçimi belirli değil. Seviye atladıkça seçeceğiniz karakter ona göre artıyor. Oyunda topladığınız altınlarla oyun içinde savaşırken mağazadan karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Bu arada oyun steamdaki bir kampanyada fiyatı yüzde 75 oranında düşürülmüş bu oyunu satın alarak sizde karlı çıkabilirsiniz.Ayrıca ücretsiz deneyim için gece 12 ye kadar süreniz var ister bu oyunu deneyerek alın ister direk alın seçim sizin. Aşağıda da birkaç resim var inceleyebilirsiniz.

Awesomenauts İnceleme
Awesomenauts İnceleme
Awesomenauts İnceleme
Awesomenauts İnceleme

Bir önceki yazımız olan F1 2014 İnceleme başlıklı makalemizde F1 2014 ve inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …