Assassin’s Creed Unity’nin DLC’leri Duyuruldu…

241887-header

Assassin’s Creed Unity bu senenin kuşkusuz en çok beklenen oyunlarından. Daha oyun çıkmadan DLC’lerin haberi geldi. Ki gelen DLC’lerden bir tanesi bizim yüzümüzü güldürdü. Aşırı derecede bir Assassin’s Creed sever olarak hep Çin’de ya da Orta Asya’da geçen bir oyun hayal ettim (Hele ki Ezio’nun son demlerinin anlatıldığı o filmden sonra).Ve sonunda hayalim kısmen de olsa gerçekleşiyor. AC:Unity Season Pass sahiplerine AC:China dlcsini veriyor. Oyun platformer ve 2.5 boyutlu. Ama her şeye rağmen çok hoş duruyordu videoda.

Duyurulan DLC’lerden bir diğeri de AC:Dead Kings Arno’nun Paris’ten ayrılışından sonrasında geçiyor ve daha evvel Freedom Cry’da olduğu gibi yeni silahlarla geliyor.

Merak edenleri çok keyifli ve bir o kadar da heyecan verici bir video bekliyor aşağıda.

Oyunla kalın…

Bir önceki yazımız olan WWE 2K15: Trailer (Fragman) Videosu Yayınlandı başlıklı makalemizde fragman, trailer ve WWE 2K15 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …