Among The Sleep İnceleme

Among The Sleep İnceleme
Among The Sleep İnceleme

Evet arkadaşlar yeni bir inceleme ile beraberiz. Among The Sleep Oyunu bildiğiniz gibi korku üzerine kurulmuş bir oyun. Bu oyun normal korku oyunlarına nazaran farklı bir atmosferi ve hikayesi var.Diğer korku türüne nazaran belki biraz daha çocukca kalabilir veya tam olarak korkmayabilirsiniz. Ama nihayetinde hikayesi gayet güzel bir oyun.

Oyunda belli başlı özellikleri sizlere aktarayım. ilk olarak en yakın arkadaşınız bir konuşan ayı. Bu ayı bize yoldaşlık ediyor ve el feneri niteliği görüyor.Bu oyunu farklılaştıran bir özellik ve en önemli faktör ise 2 yaşında bir çocuk olmamız.2 yaşındaki bir çocuk neler yapabilirki.Bu çocugu korku oyununa sürükleyen şey nedir ? . Neden 2 yaşındaki bir çocuk seçilmiş ? Sorulması ve cevaplanması gereken bir çok soru var. Hikayesini başka bir yazıda anlatacağım.Oynamanızı tavsiye ettiğim oyunlardan birisidir..

Bir önceki yazımız olan Resident Evil Revelations İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Resident Evil Revelations hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …