Unreal Engine ile Yapılmış Dil Dosyaları Nasıl Açılır – Resimli Anlatım

KONUYU “PRİTE” NİCKLİ ÜYEMİZ, SİTEDE ANLATMAMIZ İÇİN BİZE ULAŞTIRILMIŞTIR. KENDİSİNE BÖYLE BİR PROGRAMI VE ANLATIMINI PAYLAŞTIĞI İÇİN EKİBİM VE ŞAHSIM ADINA TEŞEKÜR EDERİM

Unreal Engine ile Yapılmış Dil Dosyaları Nasıl Açılır – Resimli Anlatımını sizlere anlatacagım ve bu konu hakkında sizlere bilgi verecegim.

Öncelikle böyle programları bilmek bizlere ne kazandırır ?. Bu tür programlar oyunları Türkçeleştirmeye fayda sağladığı gibi sizlere Türkçe yamaları çıkarmak için kullandığımız taktiklerden biridir. Resimli olarak anlatım mevcuttur resimde daha detaylı bir şekilde anlayabilirsiniz..

Son olarak bu Tür paylaşımların artmasını ve herkesin bilgi sahibi olmasını temenni eder yorumlarınızı almayı rica ederiz .

RESİMLİ ANLATIM (RESİMLER ALINTIDIR) * Pirate

1 2 3 4 5 6

Programı indirme linkini aşağıda görebilirsiniz linkteki programı indirip program üzerinde çalışma yapabilirsiniz .
Link : http://www.mediafire.com/download/0ot2iafci8drm5m/%C3%87eviri+Program%C4%B1.rar

Bir önceki yazımız olan Pokemon gibi GBA oyunlarını Türkçeleştirmek - Program Eklendi, RESİMLİ ANLATIM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Install Creator 2 Pro Türkçe Yama

Install Creator 2 Pro Türkçe Yama’yı indirerek sizde bu programı tamamıyla Türkçe kullanabilirsiniz. Kurulum dosyasında …