UFC’nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi

UFC'nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi
UFC’nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi

EA şirketi maç oyunlarıyla tanına bir şirkettir ve bunun yanında diğer spor dallarına da sağlam bir şekilde el atmış durumda hal böyle olunca bu tip şirketlerin oyunları da bir hayli kaliteli oluyor, Şimdi sizlere bu şirketin bir dövüş oyunundan bahsedeeceğim.EA Sport’un geliştirdiği yeni nesil dövüş oyunu güncellemelerinin ardı arkası gelmiyor.Yapımcı ekip oyunun üçüncü güncellemesini de bizlere sundu.

Yeni güncellemeyle oyuna Gunnar Nelson ve Tim Kennedy dövüşçüleri ekleniyor.Bunların yanında akıcı animasyonlar, yeni dövüş hareketleri sizlere bu güncelleme ile geliyor.Ayrıca bu güncellemeyi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ubisoft Arcade Oyunlarına % 50 İndirim başlıklı makalemizde Ubisoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

türkçe yama