T.O.M Haberleri

Torrent Nedir? | Torrent Dosyası Nedir? | Ne İşe Yarar?

Torrent, internet üzerinden bir oyun , dosya indirmek için kullanılan gerekli olan bilgileri içinde taşıyan, torrent adlı bir küçük dosyadır.Diğer bir değişle,Torrent herkesin kullandığı bir oyun sitesi olarakda bilinir.İnsanların önerdiği ve güvendiği bir sitedir.Torrent’te dosyaların isimleri , dosya boyutları , nerden indirecekleri bunun gibi bilgilerin hepsi  yer alır.Torrent dosyalarına sitelerden ,arama motorlarından , sosyal medyadan her yerden ulaşılması mümkün.Torrent’in dünya çapında herkesin bildiği bi site olduğunun altını bir çok kez çizmeliyiz.Daha fazla internet kullanıcılarını kendine çekmesi  ötürü herkes ulaşabiliyor.Torrent dünya çapında insanların en tercih ettiği ve en önerdiği bir sitedir hatta siteyle kalmamakla arkadaşınız gibi her oyunu size tavsiye edip sizde beğenirseniz indirebiliyorsunuz.Torrent ile devasa boyutlu dosyaları  saniyeler veya dakikalar içinde indirme özelliği size sunuyor bu da insanları mutlu ediyor bi farkıda budur.

Bir önceki yazımız olan İngilizce'de Mavi Ne Demek Cevabı konusarakogren.com'da! başlıklı makalemizde konusarakogren ve tanıtım yazıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Yeni Oyun Platformumuz

Torrent oyun indir adresinin yeni mekanı. Burada kaliteli torrent oyun ve full oyun seçeneklerini sizlere …