Through the Woods %100 Türkçe Yama

 

Hakkında/İndir

Through the Woods Türkçe yaması karşınızda silver (vip’lerde her türlü içeriğe erişebilir) üyelere özel olacak bu yamayı sizde üye olarak sahip olabilirsiniz. Silver üye olmak için menünün en sağ tarafında vip üye ol kısmında tüm açıklamalar yazmaktadır. Oradaki talimatları uygulamanız yeterli olacaktır. Oyun birçok dalda ödül almış ve grafikleriyle gözlerinize adeta masaj gibi gelecektir. Göz zevkinizi ve doğayı bu oyunla tadacaksınız.

YAMA DURUMU

Altyazı: %100

Menü: (Dil Dosyasında Bulunmadığı için çevrilmedi)

Notlar: %100

YAMA ÇEVİRİ DURUMU: ——————————-%100————————————————————–

TÜRKÇE YAMA NOTLARI

– Oyunun tüm kısımları ayrı ayrı çevrilmiştir.

– Yama altyazı, menü ve not kısımları Türkçeleştirecektir.

– Kurulum bilgilerini ”kurulum” sekmesinde bulabilirsiniz.

 Yama Ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çevirmenler

PROJE YÖNETİCİSİ

ferex28

ÇEVİRMENLER

ferex28

TEST
 Mehmet Tandoğan
ferex28

Resimler

Kurulum

-İndirdiğiniz türkçe yama kurulum dosyasını winrar’dan çıkartın, daha sonra oyunun kurulu olduğu klasöre yani ”Through the Woods” klasörünü seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Oyunu indir

Oyun eklenecektir..

Fragman

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

İndirme Linkleri

İndirme linklerini görebilmek için Silver üye olmalısınız.
Silver üye olmak için tıklayın
Zaten üyeyseniz oturum açmak için tıklayın

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …