The Vanishing of Ethan Carter İnceleme

The Vanishing of Ethan Carter: İnceleme
The Vanishing of Ethan Carter: İnceleme

The Vanishing of Ethan Carter‘a kısa bir inceleme yapalım ve oyunu bilmeyen hikayesinden haberi olmayan kimseler için bu güzel bir yazı olacaktır ve buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.Öncelikle oyunun korku ve gerilim türünde olduğunu belirtelim.Ama oyunda daha çok gerilim atmosferi hakim.Bunu efektlerden ve müziklerden anlayabiliyoruz. O atmosferi bizlere yaşatmışlar.

Oyunun ana hikayesi Ethan Carter adında bir adamın kaybolmasıyla ilgilidir.Bu adam kayıplara karışmadan önce ardında bir mektup bırakır ve sırlara karışır.Bu sır perdesini aralamak bizlere düşüyor.Oyuna başlarken Ethan hakkında kısa bir bilgi veriyor.Biz onu tanımıyoruz fakat o bizi tanıyor şeklinde açıklamalarla oyuna başlıyor.Ve tren rayları üzerinde yolculuğa yaya olarak devam ediyoruz.Yollarda bedeni parçalanmış adam ve üzerinden bir sürü soru işaretleriyle karşımıza çıkıyor.Bu da oyunu daha da sırlandıran bir olay.

Kısacası Oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Geniş çaplı bir haritaya sahiptir.Hiçbir yerde şurada görev var demez ve tamamen oyunun akışını size bırakır.Sırları kendi çabalarınızla çözmenize olanak sağlar.

İyi oyunlar..

Bir önceki yazımız olan PES 14 Asya PSN 'de İndirilmeye Başlandı(İnceleme) başlıklı makalemizde pes ve pes 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …

  • Can Bulut

    Sen olağanüstü atmosfere sahip bir oyun yap ama gel gör ki oyun 2 saatte bitsin. O haritanın güzelliğini arıya vermişler resmen. Bu kadar kısa sürede bitmeyi hak etmeyen bir oyundu.

  • öyle tabiki ama adamlar sonuçta bir hikayeye oturtmuşlar ve bulmacaları çözmek zaten zaman alıyor diye böle bir kısalığa gerek duydular sanıyorum =)

türkçe yama