The Sims 4 Ücretsiz Ek Paket

The Sims 4 çıkışıyla beraber içeriğiyle tam olarak istenileni karşılamamıştı. Ama bunun yanında çıkaracağı ek paketlerden, indirilebilir içeriğinin 3 ünden birini bizlere sunacak. Bu içeriklerle beraber oyuna daha farklı bir hava katabilir ve yeni özelliklerden faydalanabilir oyundan daha çok zevk alabilirsiniz.

The Sims 4 Ücretsiz Ek Paket
The Sims 4 Ücretsiz Ek Paket

EK PAKET İÇERİĞİ

Ek pakette ölmüş olan simsleriniz tekrar dirilecek.

Simsler hayalet olarak evlerine döneceklerdir.

Simslerin davranışları ölüm şekline göre şekillenecektir.

Star Wars kostümleri gelecek.

Yeni göz renkleri gibi özellikler gelecetir.

Diğer 2 güncellemeyi de sabırsızlıkla bekleyin.

Şuan bu ek paket ücretsiz olarak çıkacaktır. Güncelleme gününü bekleyin

Bir önceki yazımız olan Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Kartı Hatası başlıklı makalemizde Crimes, ekran kartı ve Punishments hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

  • zey

    oyunu ilk çıktığı gün alan biri olarak söylüyorum, bu güncelleme beni cidden mutlu etti. umarım ea ekibi böyle ücretsiz güncellemeleri sık sık yaparlar.

  • bu güncellemeler oyuna tat veriyor

  • vvbf

    Bence iğrenç olmuş, gerçekçi olması daha iyi.

  • Samet yıldız

    Bence The sims4 çokta iyi bir oyun değil oyuna dahada çok özellik ekleyebilirlerdi mesela havalimanı dayreler parti alanları seyehat için araba kullanma ve dahası hiç gerçekçi değil. evlerin tamamı villa şeklinden veya konak şeklinde.)

türkçe yama