The Evil Within: Çıkış Tarihi Açıklandı

The Evil Within: Çıkış Tarihi
The Evil Within: Çıkış Tarihi

The Evil Within korku oyunu altyapısıyla hazırlanan ve oyunculara sunulmak üzere yapılan bir oyun.Yapımcıların üzerinde yoğun çalışmaları sonucunda oyunu tamamladıklarını açıkladılar ve kesin  bir şekilde çıkış tarihini de belirttiler. Durum böyle olduğu sürece herhangi bir uzatma veya erteleme söz konusu olmayacaktır.

Avrupa için 14 Ekim’de çıkışını yapacak. Buna karşılık son zamanlarda yapımcıların oyunlarını bitirdiklerine dair vine çekme olaylarına yoğunlaştıklarını rahatlıkla görebiliriz. Çoğu yapımcılar artık böyle bir yola başvuruyor 7 saniyelik oyun görüntülerini bizlere sunuyorlar.

Bir önceki yazımız olan Saint Row 4 Gat Out of Hell'den Oynanış Videosu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

  • Ümit Gültekin

    Bu oyunu herkeze tavsiye ederim. Özellikle Resident Evil Severlere. Çünkü oyun koltuğunda Shinji Mikami oturuyor. Bilmeyenler için en basit açıklaması. Resident Evil ve Dino Crisis oyununu yaratıcısı. Korku oyunu bu adamdan sorulur. Zaten Shinji Mikami ayrılınca Resident Evil Aksiyona döndü. Bu da Capcom’un en büyük yanlışıydı.

türkçe yama