TEKKEN Revolution Playstation Store’de Bedava!

tekken-revolution-desktop

 

Ücretsizken hemen indirin bir kenarda dursun!

Oyunu indirmek ücretsiz.Ancak tüm oyunlarda olduğu gibi DLC ve eklenti paketlerini para ile satın alıyorsunuz.

Playstation Store’de yazan resmi yazı şöyle;

PlayStation®3 ile uyumludur.

Dünyanın en çok satan video oyunlarından biri artık ÜCRETSİZ!

En sevdiğiniz karakterlerden biri olarak oyuna katılın ve yumruklarınızla zafere ulaşın! Oyunda bir ilk olarak karakterlerinizin seviyesini geliştirebilirsiniz! Duvarları parçalayın, yerleri parçalayın ve en son olarak da rakibinizin ağzını yüzünü parçalayın.

1 Oyuncu
minimum 4 GB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri
Ağ Oyuncuları 2-6

Bu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

TEKKEN REVOLUTION ™ & © 2013 NAMCO BANDAI Games Inc.

 

Oyunu buradan bedava alabilirsiniz.

 

Hakkında Enes Gezen

Türkçe Oyun Merkezi'ne kurulduktan yaklaşık 3 ay sonra katıldım.Youtube'de oyun tam çözümleri ve güncel sorunlar hakkında video yayınlıyorum.Aynı zamanda Facebook sayfamızın genel paylaşımlarını yayınlıyorum.Yakın zamanda bir mobil oyunun Türkçe yamasını yapmayı düşünüyorum.

Tavsiyemiz

Kane and Lynch Dead Men Türkçe Yama

Kane and Lynch Dead Men Türkçe Yama Çalışması Yama Hakkında   Durum güncellenmesi 2 haftada …

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');