TechnoGame ve Far Cry 4

 

Amacımız hatayı düzelmektir. Bende bu konuda elimden geleni yapıyorum ve yapmaya çalışıyorum. Çıkan tartışmalar neticesinde Taner ekibimizden ayrılmıştır. Olayların bu haddeye gelmesini biz de istemezdik.Ama şöyle bir husus var ki haksızı asla savunamayız.

Uzlaşım olması ve herhangi bir sıkıntının çıkmaması için Far Cry 4 Çevirisi sitemiz tarafından kaldırılmıştır. Bu şu anlama geliyor ki: Far Cry 4 yaması Technogame tarafından yapılmaktadır ve sitemizden tamamen kaldırılmıştır..Saygılarımla … (Yönetim: Mehmet TANDOĞAN)

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed: Unity 4. Güncellemesi Ertelendi başlıklı makalemizde Assassin's Creed ve Unity hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

 • Deacon Frost

  İki site birbirine düşman olmasın bu konu yüzünden tek temennim bu.

 • Eyüp

  Doğru bir karar almışsınız böyle oyun çeviri siteleri kendi aralarında çatışmamalılar.

 • Siteler arasında sürtüşme yok arkadaşlar. Sadece Taner Saydam’ın ortalığı bulandırması var.
  Her zaman olduğu gibi bundan sonra da TOM ekibine destek vereceğiz. Sonuç olarak TOM ekibi ders çıkarmıştır bu olanlardan. Bundan sonra bizim yapmamız gereken önümüze bakmaktır.

  Benim tek üzüldüğüm nokta, bana ve ekibime karşı yapılan hakaret ve saygısızlığın, destek verdiğimiz TOM da yayınlanmış ve yürütülmüş olmasıydı. Keşke olmasaydı diyebiliyorum sadece.

 • Saolun hocam eksik olmayın yaptığımız hatanın farkındayız ve bundan sonrada böyle birşey olmasına asla izin vermeyeceğiz…

 • Deacon Frost

  Sürtüşme olmaması çok iyi, bu tarz ekipler birbirine destek vermeli ki Türkiye’de bu Türkçe yama olayı gelişsin. Sürtüşmelerle hiç bir yere varılamıyor çünkü.

 • serious sam 3

  aynn

 • batuhan

  Mehmet yama hakkında senin bir bilgin var mı

türkçe yama