Tanrı’nın Kırbacı Roma’ya Geliyor!

Bir elinizde uçsuz bucaksız Orta Asya bozkırları bir elinizde Angıllar, Soksonlar, Vandallar, Franklar’ın olduğu Avrupa. Tanrı Dağları artık uzakta. Vakit sefer vakti. Vakit Tanrı’nın Kırbacı Attila’nın Roma’yı ayaklar altında ezdiği vakit.

Attila_Char

Sega, Total War Rome II için yeni eklenti paketi Attila’yı duyurdu. Oyunda Kavimler Göçü’nden itibaren Attila’nın Avrupa’daki hüküm sürüşü ve Roma’nın yıkılışı konu ediliyor. Eklenti paketi bağımsız oyun olarak da satın alınıp oynanabilecek. Yeni neslin görüntüsüyle oynayacağımız oyunun TW:R II’deki gibi Türkçe olması kuvvetle muhtemel.

TotalWar-Attila_PC_Editeur_018

total-war-attila-3

Merak edenler için karşınızda Attila’nın ilk trailer’ı…

http://www.youtube.com/watch?v=GPH282GUtlA

Bir önceki yazımız olan Forza Horizon 2: Yeni Ekran Görüntüleri başlıklı makalemizde Forza Horizon 2 ve resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Feyyaz AK

Steam'den de ulaşabilirsiniz: http://steamcommunity.com/id/feyyazak/

Tavsiyemiz

Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında!

Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle kuruluşumuz olan 20 Ağustos 2014 tarihinden bu yana tam 2 yıl …

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');