Sleeping Dogs Nightmare in North Point [Türkçe]

Sleeping Dogs oyununun DLC serilerine devam ediyoruz. Bu DLC serisinde Nightmare in North Point adlı videoyla karşınızdayız. Son anka TV’den Mert arkadaşımızın sunumuyla yaklaşık 22 dakika olan videonun devamı gelecek günlerde gelecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Sleeping Dogs: Year of the Snake [Bölüm 1 Türkçe] başlıklı makalemizde bölüm 1, Sleeping Dogs ve Türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında!

Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle kuruluşumuz olan 20 Ağustos 2014 tarihinden bu yana tam 2 yıl …

  • TC Mert Beyaz

    Kızı alıp götürdüğü sahne harbiden fenaymış 🙂 .Bazı yerlerde çok net tepkiler veremememişim ama 🙂 Gecenin 12 sinde olunca böyle oluyor.Fikir ve görüşlerinizi kanalımıza yada buraya yapabilirsiniz.İyi seyirler.

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');