Sistemimiz Değişiyor

Merhabalar arkadaşlar..

Öncelikle sıkça dile getirilen sorunlardan bahsedeyim.

Yamalar Neden Gecikiyor.

Arkadaşlar ekip olarak tamamen genç bir topluluğuz. Bu yüzden gerek üniversite olsun gerekse sınav haftaları olsun gecikmenin bir nedeni bu. Diğer nedeni ise bazı yamalar kişisel olduğu için zamanı ve çeviri durumunu isteğe göre yapması. Artık bu tür gecikmeleri ve iptal edilmeleri önlemek için daha sistemli ve kendimize uygun bir program yapıyoruz.

Sistem Nasıl Olacak?

Arkadaşlar sistemimiz %50 lik sisteme geçiyoruz. Yani bir yamayı artık yüzde 50 çevirisine veya daha yüksek yüzdesine ulaştığımız zaman konuyu açacağız. Çünkü bir yamaya başlayıp bırakıp giden arkadaşlar oluyor. Bundan dolayı o yama aksıyor veya askıya alınıyor. Herkesin belli başlı görevi bulunmakta. Bırakan arkadaşın yerine de herhangi birini malesef ki tayin edemiyoruz.Yüzde 50 lik sistem ile içiniz artık rahat olacak ve yamalar kısa sürede sizlere sunulacaktır.

Devam eden yamalar?

Dark Çevirisi iptal edildi.

Dead Island (ıptal) – İlerlediğimiz günlerde tekrar başlanacak. Nedeni: Yamayı yapan arkadaşın büyük sorunları çıktı ve bu yüzden askıya alınmak zorunda kaldı.

Murdered Soul Suspect(Devredildi) Yama Turkce-Oyun sitesine devredildi. Çevirisini tamamen bitti fakat çıkan asksilikler ve yamayı yapan kişiyle irtibatın kaybetmesi nedeniyle yama ortada kaldı.

Diğer Yenilikler

Yakın zamanda devreye girecek olan forum sistemimizle birlikte sizlere farklı sunumlar getireceğiz.Böylece hem diğer oyunlar hakkında daha fazla vakit geçirebilir hemde sizlere özel olarak açılacak olan kategorilerle de sizlerin yorumlarınızı, tartışmalarınızı ve daha birçok özelliği devreye sokacağız.Böylece daha detaylı olarak inceleme imkanı bulacaksınız.

Çeviride Yenilik:

Yüzde 50 sistemi

Anket sistemi

Çevirilerin Tam çıkış tarihleri sizlere veriecektir.

Not: Arka planda çalışmakta olduğumuz çevirileri bir kaç gün içinde sizlere sunacağız.

Herkese güzel günler dilerim

 

Bir önceki yazımız olan DreadOut [Türkçe] Bölüm 2 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

 • Kubilay Günay

  life is strange yamasına devam ediyor musunuz?

 • Ümit Gültekin

  Bu yeniliklerden biri benim beyler. Bunun kanıtı olarak da Facebook ve Sitenin logosu yenilenmiştir. Henüz ekip listesine eklenilmedim. Şuan ki ekibin Grafik Tasarım beyni ben olacağım. Ayrıca bu aksama durumları da minimum seviyeye düşecek belki de hiç olmayacak. İşe gidip gelmekten başka bir amacı kalmayan bir adamım artık.:D Diğerlerinin sınav gibi işleri olduğunda devreye ben gireceğim. Aksama durumu olan yamaha ya ben devam edeceğim. Şuanda Resident Evil Revelation yamaha V.2 için çalışmaya katıldım. En kısa sürede sizleri çevirilerimiz ile havaya sokacağız 😀 Hepinize iyi eğlenceler şimdiden.

 • ekledim reis görmedin galiba 😀 eyvallah aramıza hoşgeldin

 • fikret

  Merhaba.
  Life is Strange yamasını Taner Saydam çevirdiği için iptal etmiştiniz. Artık o da çevirmeyi vakit bulamadığı için bıraktı. Sizin tekrar başlama ihtimaliniz var mı?

 • yama konusunda herhangi bir iptal olma söz konusu yok o yüzden başlama gibi bir ihtimalimiz yoktur

 • Kfy Zekican Fenerlee

  Hastalanma Felan Olunca Yama Aksıyordu Yeni Sistemle İletebileceğimze Sevindim.

 • Güzel bir sistem kurmuşunuz başarılar. Yalan olmasın Dead İslanda üzüldüm en kısa zamanda devam edersiniz inşallah

türkçe yama