Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Hatası [Çözüldü]

Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Kartı Hatası
Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Kartı Hatası

Sherlock Holmes Crimes & Punishments ekran kartı hatasının çözümü bulundu arkadaşlar. Çeşitli oyun grupları bu sorunla ilgilendiler ve kesin bir çözüm bizlere sundular.Elimde olan bir oyundu ve bende bu sorun yüzünden mağdurdur ama şuan sağlam bir şekilde açılıyor.İsterseniz şimdi sorunun çözümüne geçelim.

2 adımda bu soruna el atalım.

-nosettingslimit

Yukarıdaki kodu oyunun masaüstündeki simgesine gelerek sağ tıklayıp hedef kısmında exe” kısmının sonuna bu kodu yapıştırın. Eğer kabul etmez ise bir boşluk bırakarak bu kodu yapıştırın. Daha sonra uyumluluktan yönetici olarak çalıştıra tik atın ve oyuna girin işte bu kadar.

Çözüm alıntıdır…

Herkese iyi oyunlar dilerim

Bir önceki yazımız olan UFC'nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi başlıklı makalemizde Güncelleme ve UFC hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …