Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Hatası [Çözüldü]

Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Kartı Hatası
Sherlock Holmes Crimes & Punishments Ekran Kartı Hatası

Sherlock Holmes Crimes & Punishments ekran kartı hatasının çözümü bulundu arkadaşlar. Çeşitli oyun grupları bu sorunla ilgilendiler ve kesin bir çözüm bizlere sundular.Elimde olan bir oyundu ve bende bu sorun yüzünden mağdurdur ama şuan sağlam bir şekilde açılıyor.İsterseniz şimdi sorunun çözümüne geçelim.

2 adımda bu soruna el atalım.

-nosettingslimit

Yukarıdaki kodu oyunun masaüstündeki simgesine gelerek sağ tıklayıp hedef kısmında exe” kısmının sonuna bu kodu yapıştırın. Eğer kabul etmez ise bir boşluk bırakarak bu kodu yapıştırın. Daha sonra uyumluluktan yönetici olarak çalıştıra tik atın ve oyuna girin işte bu kadar.

Çözüm alıntıdır…

Herkese iyi oyunlar dilerim

Bir önceki yazımız olan UFC'nin Yeni Ücretsiz Güncelleme Paketi başlıklı makalemizde Güncelleme ve UFC hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Editörlük Başvuru Formu

Yükleniyor… Bir önceki yazımız olan Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Hakan FİDAN

    Karışmak gibi olmasın ama bir sonra ki çeviri projen bana kalırsa bu oyun olmasın bildiğim kadarıyla oyunda çok metin var çevirisini yapabileceğin daha doğrusu dil dosyalarını açabileceğin oyunlara yönelmelisin dedektiflik oyunları tutulmuyor. surveymonkey de aç anketini oy verelim hangi oyunu çeviriceğine oyuncular karar versin 😀

türkçe yama