Scissors Adıyla Yeni Bir Korku Oyunu Daha

Yeni Bir Korku Oyunu Daha 'Scissors'
Yeni Bir Korku Oyunu Daha ‘Scissors’

Korku oyunlarına bir yenisi daha eklenecek olan bu oyunda ruhani varlıklar ve birçok yaratıkları birarada görme imkanı var. Birden karşınızıa çıkan varlıklar ve efektleriyle ilgi çekici bir oyuna imza atacaklarını iddia ediyorlar.Korku severler için bu inanılmaz bir fırsat . Bu oyunda gerilim, çaresizlik ve korkuyu birarada vermeside oyunun kendine çeken bir unsuru olarak göze çarpıyor.

Hikayesini açıklamak gerekirse okyanusun ortasında terk edilmiş bir lüks gemideyiz ve gemi okyanusa açılırken başımıza gelecek dehşet verici olayları konu almış bir şekilde karşımıza çıkacak. Bir yandan masum ve iyi insanları bulmaya çalışıyoruz fakat diğer yandan bu cinayetleri kimin işledigini de merak ediyoruz ..

Şuan oyun için herhangi bir görsel veya video  yok umarım yakın zamanda biz oyun severler için ilk görüntüler gelir

Bir önceki yazımız olan Tekken 7'nin Bir Diğer Karakteri Belli Oldu başlıklı makalemizde Catalina ve Tekken 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …