Saint Row 4 Gat Out of Hell’den Oynanış Videosu!

Saint Row ilk çıktığında tam anlamıyla GTA’ya rakip olma en azından açık dünya oyunları pastasından bir dilimde kendine alma yarışı içerisindeydi. Çetelerle başlayan oyunda Amerika başkanı olmuş, uzaylılar savaşmış, Matrix vari bir dünyada gezmiştik. Kısacası serinin son iki oyununda tabiri caiz ise absürdlüğün dibini görmüştük. Kahkalara boğulduğum anları hatırlıyorum da hey gidi gençlik. Her neyse.

goohmusic610

Tamer Saydam abimiz son oyunu çevirmişti. Ardından üçüncü oyuna geçti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

SR-GooH-Ann

Şimdiyse sıra cehennemde. “Yahu kardeşim uzaylılar falan da tamam da cehennem nedir?” diyenleriniz olabilir. Geçiniz efendim bunları şimdi arkanıza yaslanınız, alınız elinize çekirdeğinizi şu videoyu bir izleyiniz. Hak vereceğinize eminim bana. Umarız ki Diablo’yu falan bu işe alet etmesinler.

Son olarak oyun, Saint Row 4’ten ayrı şekilde oynanabilecek bir oyun şeklinde piyasaya çıkacak (bunların da sayısı pek arttı ama neyse). 27 Ocak 2015’te PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC için çıkacağını da hatırlatmak da fayda var.

Oyunla kalınız efenim…

Bir önceki yazımız olan Tanrı'nın Kırbacı Roma'ya Geliyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …