Ryse: Son of Rome PC

Ryse: Son of Rome PC
Ryse: Son of Rome PC

Son zamanlarin en çok beklenen oyunların arasinda olan bir yapım. Crytek yapımı bir oyun. 4K Özelliğiyle oyunu iyi grafiklerde oynama şansı bulunuyor. Diğer platformlarda çıkışını yapan fakat PC için gün sayımı veren şirket bugün PC platformuna oyunu çıkardı ve beklenen an geldi.

Eski türde bir oyun.Roma İmparatorluğuna dayanıyor.O zamanların vermiş olduğu azim ve cesareti karakterlere yansıtmışlar.

Böyle bir oyunun Crytek tarafından yapılmış olması gayet iyi sanırım bunun yanında Türkçe dil desteği olması lazım. Birkaç yerde denk gelmiştim ama genelde Crytek firması Türkçe dil desteğine yer veriyor.

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Serisine İndirim başlıklı makalemizde Assassin's Creed hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …