Resident Evil: Revelations 2 Oynanış Videosu

Resident Evil: Revelations 2 Oynanış Videosu
Resident Evil: Revelations 2 Oynanış Videosu

Resident Evil: serilerine bir yenisi daha eklenen Revelations 2 nin oynanış videosu yayınlandı. Ve önceki serilerdeki gibi bol korkulu ve aksiyonlu bir sahne yapısına yer vermişler.

Bazı açıklamalara göre oyun yapımcısı Bu oyunun aksiyon oldugunu söylebiliyorlar fakat bu oyunun asıl kategorisi korku olarak geçmektedir. Bu oyunda korku , gerilim birarada sunulmuştur ve aksiyon kategorisine girmesi tam olarak uygun değildir açıklamasını yaptı. Ki bizde bu yoruma katılıyor ve destekliyoruz.

Bakalım önceki serilere göre üzerine ne katmış ne değişmiş veya neler eksik . Hepsine oynanış videosundan sonra karar verceğiz .

İşte sizlere 16 dakikalık oynanış videosu..

Ayrıca bu tür videoları kanalımızda bulabilirsiniz . Kanalımıza abone olmayı unutmayınız …

Bir önceki yazımız olan Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler başlıklı makalemizde Bloodborne, görüntüler ve resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

  • Hakan FİDAN

    Keşke ilk oyuna el atsanız 😀

türkçe yama