Quantum Break v1 Türkçe Yama

Proje Yöneticisi

ferex28 – Cenk Akıllı

Çeviri Durumu

Menü & Arayüz %100

Altyazı & Görevler %100

Etkileşim & Diğerleri %100

E-Mail & v2 Versiyonunda Çevrilecek

Çevirmenler

Mehmet Tandoğan

ferex28

Cenk Akıllı

Programlama

EVİN

Kurulum

Mehmet Tandoğan

Oyun Hakkında

Quantum Break’in ana konusu zamanda kırılma yani zamanda ileriye veya geriye gitme yolculuğunu bizlere sunmasıdır. Bu esnada yaşanacak ve yaşanmış olaylar üzerinde duracağız. Yaptığımız veya yapacağımız eylemleri oyun bizlere geniş çaplı bir biçimde sunmaktadır. Karakterin bile bu duruma zar zor alıştığını hesap edersek siz bu sürece alışabilecekmisiniz? Oyunu içeriğini tamamen Türkçe bir şekilde sizlere sunacağız. Bu anı hep birlikte yaşama fırsatı duyacağız arkadaşlar.

Tanıtım Videosu

Yamadan Görüntüler

Kurulum ve indirme Linkleri

Oyunun Kurulu olduğu klasörü seçin.

YANDEX

TURBOBİT

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …