Professional Farmer 2014 Collectors Edition Türkçe Yama

Professional Farmer 2014 Collectors Edition  – Yani DLC versiyonu bu oyunun Türkçe yaması çıktı, Türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. T.O.M Ekibi farkıyla sizlerle.

Professional-Farmer-2014

YAMA HAKKINDA
Professional Farmer 2014 oyunun üzerine ek olarak DLC versiyonunun [Collectors Edition] Türkçe yaması sizlerle birlikte.

OYUN HAKKINDA
Oyun bildiginiz üzere Tarla simulatorü olarak geçiyor tabiki bu DLC versiyonunda daha çok ek özellikler ve metinler sizlerle birlikte olacak.

Çeviri Durumu
Menü %100
Oyun içi Etkileşimler %100
Oyun Altyazı %100

Çevirmenler

Mehmet TANDOĞAN
Tunahan KAYAHAN

KURULUM

Yama kurulumu indireceğiniz .rar dosyasında detaylı bir şekilde anlatılmıştır oradaki yönergeleri uygulayarak kolayca kurulumu yapabilirsiniz.

2 GÜNDE 2 YAMA

Evet arkadaşlar çalışmalara aralıksız devam etmekteyiz. sizlere 2 günde 2 yama çıkarttık ve bu istikrarımızı sürdüreceğiz .

YAMA GÖRÜNTÜLERİ

WW01G4 y2ELzn

Gelelim indirme Linkine işte indirme linki

LİNK: İndirmek İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Thief 4 - % 95 Türkçe Yama Çalışması [YAYINLANDI] başlıklı makalemizde Thief ve Türkçe Yama Çalışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Professional Farmer 2017 %100 Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kırsal yaşam simulasyonuna hazır olun! Bu oyun size …

 • Tunahan Kayahan

  Herşeyin en iyisini yapmay çalışıyoruz. (:

 • saolasın kardeşim =)

 • Mustafa Polat

  Eyw abi

 • Mustafa Sabancı

  Arkadaşlar ben bu oyunu yükledim TR yamada attım herşey iyi hoş güzel ama oyun yapımcıları baya bi saçmalamış sanırım koca tarladan kazandığım para 2.000 dolar zaten bunun masrafı 500 dolar kaldı sana 1.500 dolar para biriktirmek çok zor tarlayı sür sonra düzelt ekim yap gübreleme en son bir kaç sezon geç vs vs sonra bir 4 tarlan varsa 2 si bozulsa gitti okadar emek bence tarla bozulması olayı çok saçma olmuş bu oyunu tam teşekkürlü oynayan varmı acaba? Bilgileri ile yardımcı olabiliecek arkadaş….

 • Anonim

  Linkte virüs var diyor

 • antivirüs programını kapatınız

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');