Prince of Persia Serisi Playstore’da 4-5 TL!

0

b3afc6fb-4fd5-427c-8f0b-0d61bd76dccb

Ttnet’in oyun satış platformu Playstore, indirimleri ile tabiri caiz ise yine coşmuş durumda.  POP serisi kampanya ile sadece 4-5 tl.

Ubisoft’u Ubisoft yapan oyunlardır POP serisi. Öyle ki bu oyunlar 1989 yılında çıkmaya başlamış (O zamanlar Brøderbund adlı firmadaydı, sonra  Avalanche Software adlı şirketlere geçti. Di’li geçmiş zamana bakmayın 94’lüyüm ben 🙂 ) 2003’te bu tutku tavan yapmıştı(Ubisoft’un elinden çıkan ilk POP). The Sand of Time kasıp kavurmuştu tabiri caiz ise. Two Thrones, Warrior Within derken ne yazık ki POP’la pek alakası olmayan bir oyun çıkmıştı. Severek oynamıştım ama oyun farklıydı, senaryosu olsun, Prens olsun POP’a uygun değildi. Oyunda da zaten Ubiart’ın elinden çıkma gibi bir imaj vardı. Ha sakın yanlış anlaşılmasın Ubiart’a saygım çok büyüktür. Child of Light ve  Valiant Hearts: The Great War sevdiğim oyunlarından sadece birkaçı. Neyse sonra Forgotten Sands geldi. Yenilenmiş bir POP vardı karşımızda artık. Hani eskiyi arattı hatta bazı otoritelere göre sınıfta bile kaldı. Daha sonraları bu popüler seri sinemaya bile uyarlandı. Ama ben o alakasız oyundan sonra çok severek, memnun kalarak oynadım. Daha sonraları bu popüler seri sinemaya bile uyarlandı.Son olarak Assassin’s Creed serisine ilham olan oyun serisi Prince of Persia’dır. Prince of Persia serisine bağlı yapılmak istenmiş ilk AC sonradan vazgeçilmiş.  Sanırım oyun tarihiyle ilgili bilgiler bu kadar yeter.

Arkadaşlar şu an seri 4-5 tl gibi çok ucuz bir fiyat. Ancak belirtmeliyim ki oyunu Uplay’de aktive edemeyeceksiniz. Playstore’dan dowload manager aracılığıyla indireceksiniz. Ve öyle oynayacaksınız. Keza bazılarımız oyunu Uplay’de aktive ederek oynamak istiyor ama bu özellikle eski oyunlarda olmuyor. Bu durum kısmen Ubisoft kaynaklı kısmen de Playstore. Umarım alanlar büyük bir keyifle oynar.

KAMPANYA ERİŞİM

Oyunla kalın…

Bir önceki yazımız olan Tropico 3: Ücretsiz Orjinal Oyunu Kaçırmayın başlıklı makalemizde Tropico 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

218 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 sene önce eklendi
Prince of Persia Serisi Playstore’da 4-5 TL!

Oyun Türü: Oyun Haberleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?