Prey 2 İptal Edildi

Yeni FPS ‘ oyunu Prey 2 iptal edildi.

Benim gibi aksiyon oyunu seven oyuncuların merakla beklediği fakat uzun zamandır hiç sesi soluğu çıkmayan oyunulardan biri olan Prey 2, yapımcı firme Bethesta tarafından yapılan açıklama ile iptal edildiğini söylüyor.

prey2

 

Bethesda tarafından yapılan açıklama şu şekilde ;

”O bizim inandığımız bir oyundu , ama olması gereken yerde olmadığı için hiç bir zaman hissetmedik , eğer biz bu oyunu bitirseydik başarı yolunu asla göremeyecektik.Bizim kalite standartlarımızda değildi ve onu iptal etme kararı aldık.Bu kolay bir karar değil ancak bu konuda konuşmamız hakkında bir çok kişi için sürpriz olmayacaktır.Human Head Studios artık onun üzerinde çalışmıyor”

Yapılan bu açıklamaların ardından Prey oyununu bekleyen oyuncular büyük bir hüsrana uğramış olsa gerek , umarız başka bir oyunla geri dönerler..

Bir önceki yazımız olan GTA San Andreas'a 10.Yıl Güncellemesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …