Prey 2 İptal Edildi

Yeni FPS ‘ oyunu Prey 2 iptal edildi.

Benim gibi aksiyon oyunu seven oyuncuların merakla beklediği fakat uzun zamandır hiç sesi soluğu çıkmayan oyunulardan biri olan Prey 2, yapımcı firme Bethesta tarafından yapılan açıklama ile iptal edildiğini söylüyor.

prey2

 

Bethesda tarafından yapılan açıklama şu şekilde ;

”O bizim inandığımız bir oyundu , ama olması gereken yerde olmadığı için hiç bir zaman hissetmedik , eğer biz bu oyunu bitirseydik başarı yolunu asla göremeyecektik.Bizim kalite standartlarımızda değildi ve onu iptal etme kararı aldık.Bu kolay bir karar değil ancak bu konuda konuşmamız hakkında bir çok kişi için sürpriz olmayacaktır.Human Head Studios artık onun üzerinde çalışmıyor”

Yapılan bu açıklamaların ardından Prey oyununu bekleyen oyuncular büyük bir hüsrana uğramış olsa gerek , umarız başka bir oyunla geri dönerler..

Bir önceki yazımız olan GTA San Andreas'a 10.Yıl Güncellemesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

türkçe yama