Pokemon Lightning Yellow GBA % 100 Türkçe Yama V.2

ÇEVİRMENLER:

TANER SAYDAM

TEST :
TANER SAYDAM
AÇIKLAMALAR:

Oyunun daha önce çevirisini yapmıştım fakat oynayanların da bildiği üzere bu oyun ne kadar pikachu üzerine kurulu olsada diğer 3 pokemondan sadece Bulbasaurı alabiliyorduk. ufak bir kaç oynama sonucu 3 pokemonu yani Bulbasaur, Charmander ve Squirtle ‘i oyuna ekledim. yerleri aşşağıdaki resimlerde. Ayrıca oyunculara kıyak olarak ta hayalet kulesine Gengar ekledim. biraz dolaşarak bulabilirsiniz 🙂 Oyun extradanda Türkçedir. NOT: oyunda çok ilerlemiş biri yeniden başlamak zorunda dğeil. bu GBA yı indirip kayıtlı oyunlarının olduğu yerdeki ile dğeiştirdikten sonra oyunu son kayıttan açıp Pokemonları belirttiğim yerden gidip alabilirler. 1 – Bulbasaur (Mistynin kasabasında yukarı doğru çıkıncaki en tepedeki yerde soldaki Poketopu) 

2 – Charmander (Mistyinin kasabasından çıkıp aşşağı doğru giderken) 

3 – Squirtle (S.S. Anneye bindiğimiz şehirde ortada bir yerde Poketopu halinde) 

İNDİRME LİNKİ (Teşekür Etmeyi unutmayın) 
İNDİR

 

Bir önceki yazımız olan Thief 4 - % 95 Türkçe Yama Çalışması [YAYINLANDI] başlıklı makalemizde Thief ve Türkçe Yama Çalışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …