Pes 2015 Çıktı!

Futbol severleri olarak merakla beklediğimiz oyun olan Pes 2015 , yeni sürümü ile satışa sunuldu.

Fox Engine ile PlayStation 4 , PlayStation 3 , Xbox One , Xbox 360 ve Pc platformundada Windows kullanıcıları için satışa sunulan Pes 2015 , 11 Kasım’da Kuzey Amerika’da satışa sunulmasının ardında bugünden itibaren Türkiye‘de dahil olmak üzere bütün Avrupa ülkelerine satışa sunuldu.

İtalya , Fransa , Hollanda , İspanya , Brezilya ve Arjantin liglerindeki tüm takımların , İngiltere liginde ise sadece Manchester United‘in lisanslı olduğunu söylüyorum ayrıca Türkiye‘den sadece temsil eden takım ise Galatasaray olmuş.

Serinin 14.oyunu ve en başarılı bulduğum oyun PlayStation 4 ‘ te Grafikler bir önceki(Pes14) ‘ ten çok daha güzel ve oynanış şeklide gayet iyi .

Gelelim Sistem Gereksinimlerine ;

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
  • RAM: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000 ya da daha iyisi
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz (AMD Athlon Ⅱ X2 240 ya da eşdeğer işlemci)
  • Depolama alanı: 8 GB boş alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
  • DirectX: Version 9.0c

Oyun Türkiye’de K.D.V dahil 39.99$ (PC) satışa sunulmuştur.İnternet’ten baktığımda 72-80 (TL) . Dolandırıcı’lara kanmamanız için Konami ‘ resmi sistesi hariç yapılan indirimlere itibar etmeyiniz.Yorumlarınızı bekliyorum.

 

 

Bir önceki yazımız olan Just Cause 3 Ekran Görüntüleri başlıklı makalemizde Ekran Görüntüleri ve Just Cause 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

türkçe yama