LoL’de Buluşuyoruz!

 

team_graves_14

 

Siz dostlarımız ile birlikte LoL ekibi kurmayı planlıyoruz.İlk olarak bu ekibin ne işe yaradığına gelelim 🙂

Bu ekip LoL’de takipçilerimizin bir arada oynaması için planlanmıştır.Tabi aranızda YouTube ekibimizden tanıyacağınız Enes Gezen , Hasan Çatalpınar ve çevirmen ekibimizden arkadaşlar da olacak.

Ekibe katılmak için buraya tıklayarak sayfamıza oyun içi isminizi mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Siz mesaj attığınızda ekibimizden arkadaşlar sizi ekleyerek konuşma grubumuza dahil edecek ve orada tüm takipçilerimiz ile iletişim kurabileceksiniz!

Hangi level olursanız olun ekibimize katılabilirsiniz!

 

Tatile biraz hızlı girelim dedik.. Hepinizi bekliyoruz …

 

 

Bir önceki yazımız olan PS Plus Haziran Ayı Oyunları başlıklı makalemizde Oyunlar ve PS Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Enes Gezen

Türkçe Oyun Merkezi'ne kurulduktan yaklaşık 3 ay sonra katıldım.Youtube'de oyun tam çözümleri ve güncel sorunlar hakkında video yayınlıyorum.Aynı zamanda Facebook sayfamızın genel paylaşımlarını yayınlıyorum.Yakın zamanda bir mobil oyunun Türkçe yamasını yapmayı düşünüyorum.

Tavsiyemiz

Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında!

Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle kuruluşumuz olan 20 Ağustos 2014 tarihinden bu yana tam 2 yıl …

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');