Life is Strange Episode 3 % 100 Türkçe Yama

Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama Çalışmasına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bakalım bu bölümde bizleri ne gibi olaylar bekliyor

Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama

T.O.M

Çeviri Durumu

Menü % 100

Altyazı % 100

Günlük % 100

Karakter Açıklamaları % 100

SMS % 100

Çevirmenler

Mehmet Tandoğan

Serhat Çavunt

Bilal Ön

Alican Sağlam

Enes Kaşıkçı

Ali Batuhan Özkan

Test

Mehmet Tandoğan

Oyun Hakkında

Zamanı geriye alabilme yeteneğine sahip bir genç kızın hikayesinin artık 3. bölümündeyiz. Yavaş yavaş merak derecesini arttıran bir hikayeye sahip olup, gayet hoş grafikleri ve atmosferiyle dikkatlerimizi çekiyor. Bakalım bu bölümde bizleri ne gibi olaylar bekliyor. Hep birlikte Türkçe yamanın çıkışıyla beraber oynayalım.

Türkçe Yama Tanıtım

Resimler

 

 

Kurulum

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçerek çıkartınız. Yama önceki bölümlerin çevirisini kapsamamaktadır.

NOT

Oyun çevirisi birçok kişi tarafından kendilerince çevrilmiş ve bunlarda çeviriye eklenmiştir. Amacımız kimsenin hakkını yemek değildir.  Bu yüzden  çeviren kişilerden dosyalar alınıp uygun görüldüğü yerde çeviri kısmına eklenmiştir. 

İndirme Linkleri

yamayı-indir

yamayı-indir

Bir önceki yazımız olan RONIN % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde RONIN ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Serious Sam’s Bogus Detour %100 Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Oyunu indir Fragman Hakkında/İndir Serious Sam’s Bogus Detour Türkçe yamasıyla …

 • Wolfenstein Çıkışından sonra bu bölüme de el atmak gerek. Şuan zaman veremiyorum ama sağlam bir şekilde sizlere bu yamayı da ulaştırıcam. Takipte kalmaya devam edin.

 • TC Mert Beyaz

  Omfg biri life is strange episode 3 türkçe yama mı dedi 😀 .Harikasın adamım !

 • LAMER

  İşte siz adamsınız be techogame bin kat iyisiniz şuan gözümde takipçilerin yorumlarına önem veriyorsunuz 😀

 • hepimiz aynı yolun yolcularıyız herkes iyi öyle o iyi bu kötü yok =)

 • sende öylesin reis =)

 • LAMER

  Yok abi techogame sizin gibi değil örnek veriyorum game of thrones EP 4 yamasını 2 aydır yapmıyorlar facebook üzerinden site üzerinden herkes şikayet ediyor fakat kimsenin yorumunu önemsemiyorlar siz bir kaç takipçi yorum yazdı diye hemen çalışmaya başladınız daha ne yapacaksınız

 • Cem Hakan Baş

  çok sağol inşallah en kısa zamanda bitirirsin dört gözle beklıyorum 🙂

 • inşallh bakalm =)

 • ahmet

  game of throns episode4 Türkçe yama yapın siz yaparsanız sevinirim

 • LAMER

  Techogame güvenerek böyle birşeye girmesinler adamlar tam yamayı bitirirken bi bakmışsın techogame rezil yamalarını yayınlamış git gide oyunçeviriye benziyor techogame ne halleri varsa görsünler

 • ahmet

  o zaman ben oyunu İngilizce oynuyorum.bir şey anlamaya çalışırım belki

 • Sinan

  lifeisstrangetr sitesi taner arkadaşın yarım bıraktığı ep3 yamasını bugün bitirip yayınlamış. Yanlış anlamayın amacım siz yapmayın demek değil belki sizinki daha kaliteli olacak bilemem. Yamaların hiçbirini daha denemedim, buraya sadece bilginiz olsun diye yazıyorum.
  Ve şimdiye kadar yaptığınız tüm çeviriler için teşekkürler.

 • Ethan Forrester

  game of thrones episode4 çevirebilrmisiniz

 • LAMER

  Ne olduğu belirsiz bir sitenin yamasınamı güveniyorsun kardeşim yapmayın ya

 • LAMER

  Bende çok düşündüm ingilizce oynamayı benim ingilizcem var fakat ben kendi dilimde oynamak istiyorum ingilizce o hissi yakalayamıyorum oyunun içinde

 • Sinan

  Ben adamlar süper yapmış gidin onu oynayın demiyorum. Sadece bilgilendirmek için söyledim. Ayrıca ep4 ve ep5 yamalarını yapmak için bağış toplayan bir gruba da güvenecek değilim. Yakında onlarda kapanır.

 • ahmet

  oyunun ilk 5 dakikasını oynadım karakterlerin ne dediğini anladım Türkçe yama gibi o hissi vermiyor ama Türkçe yama gelmiyor

 • Alpay

  Gerçekten harika bi haber, tekbrik ederim şimdiden. Wolfenstein The Old Blood Çalışmanda çok güzel olmuş. Life is Strange de öyle olucaktır. Çok sevindim çeviri haberine. Takipdeyim. Technogame olsun, türkçe oyun merkezi olsun, oyunçeviri olsun Hepinize çok şey borçluyuz, sayenizde türkçe oyun oynuyoruz ötesi varmı.. Kolay gelsin kardeşim şimdiden Ramazan Bayramında mübarek olsun. Sağlıcakla kal..

 • Kıymetimizi bilin yeterlidir, hepimiz aynı amaç uğruna çalışıyoruz, ömrünüz boyunca bizleri unutmayacak bir anı bırakıyorsak ne mutlu bizlere =)

 • Carley Batteries

  Abi siz başlamadınbız diye ben başladım çeviriye bayada ilerledim.Şimdi tüm emeğim boşa gitti.Üzüntüden ağladım.

 • Ethan Forrester

  Sen en iyisi game of thronese başla kimse çevirmiyor onu

 • LAMER

  Yamayı test ettim bir çok sorun var %90 çevirilmiş.

 • facebook adresimi ekle oradan iletişime geç benmle. Eğer çevirdiysen dosyaları bana ulaştır. senide çeviriye dahil ederim.. Tabi çevirdiysen şayet

 • Orhan Tan

  Arkadaşlar o sitede çeviri yapan birisi olarak gerçekten zoruma gitti, Life is Strange isimli oyunun ilk 2 bölümü birisi tarafından çevrilmişti, ancak bu kişi 3. bölümü yarım bırakmıştı, bizde bu dosyayı alarak en azından 3-4-5’in çevirisini yapabildiğimiz kadar yapalımki ingilizce oynamaktan iyidir diyerek kolları sıvadık ki eğer Mehmet Tandoğan’ın yamayı yapacağını bilseydik başlamazdık zaten, ve 7 kişilik bir ekiple yarım kalan 3. bölümün yamasını yapmaya başladık, şu an yamanın e-posta, grafitiler ve bazı bölümler dışında %92 civarı çevrildi, ben bir elektronik mühendisliği mezunuyum ve işsizim, hem mesleğim gereği olarak, hemde ileride lazım olur diye kursla ingilizce öğrenmiştim, oyunun yamaları yarım kalınca baktıkki hiçbir çeviri ekibi oyunla ilgilenmiyor, bizde oyunun dil dosyaları zaten açık kaynak olduğu için ingilizcemizle 3. bölümü çevirdik, biz veya diğer çeviri ekipleri birbirimizle rekabet içinde falan değil, hepimizin amacı ortak, hepimiz bu oyunları en kısa sürede Türkçe oynamak için uğraşıyoruz, biz günde ortalama 10 saat civarı monitör karşısında bununla uğraşıyoruz, her ne kadar ingilizce bilsekte ana dilimiz gibi bilmiyoruz ve sonuç olarak yetmediği yerler oluyor, bazı kişileri arayarak konuşarak halletmeye çalışıyoruz, üstelik yamanın henüz tamamlanmadığını %92’lik kısmının bittiğini zaten internet sitemizdede belirtmiştik, çünkü amacımız yamayı 2 hafta içinde çıkarabilmekti, en azından hatalı çeviriylede olsa Türkçe oynamak isteyen bir sürü insan var, yamadaki hataları çevirilerde gelecek güncellemeler ile düzeltilecekti, ancak tüm bu uğraşlardan sonra küçük bir teşekkür etmek yerine adeta küfür edenler var, Mehmet bey isterse yamanın dosyalarını gönderebilirim, şu yama bir an önce tamamlansın ki 4-5. bölümlerede el atılabilsin, aynı şekilde oyunun 2. sezonuda gelecekmiş, 2. sezonu en kısa sürede çevirebilecek bir ekip lazım, biz ingilizce bilen 7 kişilik bir ekip olduk, baştanda söylediğim gibi biz profesyonel değiliz, sadece bu oyunu çeviriyoruz, çünkü bu oyunun çevirisini yapan şu anda bir biz varız birde bu site varmış demekki, eğer Mehmet bey çevirirse onada yardımcı oluruz…

  Bu arada bağış konusuna gelince, açıkçası bu insanlar çeviriyi babasının hayrına yapmıyor, bazı ekipler para, bazılarıda en azından bir teşekkür istiyor, örnek olarak bu sitedede bağış butonu var, şu an internette yer alan 8 çeviri sitesindede bağış butonu var, biz ekip olarak bu iş para için yapmıyoruz sitenin alan adı ve sunucu masrafları için 50 liraya kadar bağış toplanacak, şu ana 13tl civarı toplandı ki kimseden zorla almıyoruz, durumu olan gönlünden kopan 1 lirada olsa veriyor zaten ve bağışı yamayı tamamlamak için değil site için topluyoruz, biz bu yola çıktık bu yamalar bir şekilde tamamlanacak tek istediğimiz biraz saygı ve teşekkür.

  Bütün çeviri ekipleri ve siteleri dağılmış durumda ve 1 yamayı aylarca çıkaramayacak hale geldi, halbuki bu rekabet tamamen Türkçe çeviriye bir darbedir, sonuçta hepimiz aynı amaca hizmet ediyoruz, ancak sizin gibi yorum yapanlar nedeniyle bazı insanlar “ben neden akşama kadar uğraşayım, enayimiyim, madem biliyorlar onlar yapsın yamayı” tarzı cümlelerle ekiplerden ayrılıyor, bu adamlar cesaret gösterip bir işe başlamış madem iyisini yapabiliyorsunuz buyrun yapın lütfen, bizde istemiyoruz saatlerimizi monitör başında harcamayı.

  ve aynı şekilde şu an hiçbir çeviri sitesi bu oyunla ilgilenmezken bu site ilgilendiği için Mehmet beyi tebrik ediyorum..

  Dediğim gibi artık çevirmenlere birazcık saygı gösterin, ellerinden geldiğince hiçbir karşılık beklemeden çeviriyorlar ama bazı kişiler yüzünden bu işi bırakıyorlar, bizim çevirmenleri desteklememiz ve hem maddi hemde manevi yönden yardımcı olmamız lazım, tüm çeviri sitelerinde bağış butonu var 1 tl yatırsanız ölmezsiniz, ama o çevirmen emeğinin karşılığını bir nebze almış olur, eğer durumunuz yetmiyorsada en azından bir teşekkürü çok görmeyin, saygılar..

 • gökay

  hani çevirmicekdiniz 😀 neyse iyi oldu

 • gökay

  ingilizcem dasi oynu oynamak için yeterli ama ana dilimiz varken kennimi neden kasıyım oyunun mesela %25 anlamadım 😀

 • Sinan

  Öncelikle yazdığın yazıyı okuyup okumamayı 3 defa düşündüm belirteyim.
  Kardeşim bende çevirmenim biliyoruz o işlerin zorluğunu ve yine tüm sitelerde bağış butonu olduğuna da biliyorum. Ama benim kızdığım nokta yamayı kota dolana kadar sadece bağış yapanlara atmak. O zaman satın almaktan bir farkı yok ki. He tama site için ihtiyaç vardır anlarım o zaman yamayı bağış gelince yapıp bitirecez dersiniz o kadar. Ama tek tek atmak bildiğin satış mantığı ben buna karşıyım.

  Tartışmanın daha fazla büyümesini istemiyorum. kötü yönde cevaplar gelmezse sevinirim.

 • Carley Batteries

  Dosyalarını açamadım 😀
  Zaten Mehmet abiylede irtibata geçtim hayırlısı bakalım neler olucak.

 • Ne demek istediğimi anlamışsın, okumuşsun eyvallah,
  Ama siz “kızdığım nokta kota dolana kadar sadece bağış yapanlara atmak” demişsiniz sanırım orada bir yanlış anlama söz konusu,

  Biz bağış yapanlara yama tamamen bitmeden %85’i veya %90’ı, yani oynanışı fazla etkilemeyen önemli bir kısmı tamamlanmış şekilde 1-2 gün önceden vereceğiz, yama %100 olduğundada yamayı genel olarak dağıtacağız.

  Böyle yapılmasının nedeni para ödeyen kişilerin bize sürekli “acele edin, ne zaman bitecek” tarzı mesajlar atması ve bizi sıkıştırması, bunların içinde grafiti vs önemli değil, siz altyazıları yapın verin, bağışta yaparız diyenlerde vardı, bu yüzden böyle bir karar aldık.

  Yani aslında arada çokta fark yok, bağış yapan kişi yamayı 1 yada 2 gün önceden henüz %85 veya %90 gibiyken alabilecekken, diğer oyuncular %100 tamamlanmış olarak alacak..

  Aynı zamanda Life is Strange 2. sezon çıktığında resmi Türkçe dil desteğinin getirilmesi için başvuruda yapacağız, bu sayede bölümler çıktığı gün Türkçe oynanabilecek, daha önce olmayan birçok dil oyuna resmi olarak eklenecek, bunlardan birininde Türkçe olmasını ümit ediyoruz, tabi bu konuda sizlerinde desteklerini bekliyoruz.

  Kötü yorumlar yapmadığınız teşekkür ederim 😉

 • Bu arada dil dosyalarını sitenizin iletişim adresine gönderdim, yamamızda bazı çevrilmemiş yerler var, eğer bu yamayı tamamlarsanız bir an önce %100 türkçe olarak oyunu oynar herkes, yani demek istediğim fazladan bir çalışma yapıp uğraşmamıza gerek yok, kolay gelsin 😉

 • Sinan

  İstiyorsan ben game of thronesin dosyalarını açabillirim. (İhtimal olarak konuşmuyorum) Fonta yardım edemem ama hiç değilse oyunu çevirebilirsin.

 • MuratKeser

  Merhabalar ben Technogame çevirmenlerinden Murat Keser. Yorumunuzu okudum, komik buldum. Neden mi? Bu çevirideki 4 tane çevirmen technogame çevirmeni. Evet yanlış okumadın, Life is strange ep3 çevirisinde. Sencede mesajını okuyunca komik durmuyor mu ? Neden buradalar biliyormusun. Got(serisi hariç) Biz artık resmi olmayan yama yapmayacağız, diye duyurduk. Sebebi bu. Got4’e gelince, demekki okumamışsınız. Ep5 geldiğinde ikisini beraber belki 1 günde çevireceğiz, diye de duyurmuştuk. Suçlamadan veya yargılamadan önce,biraz araştırmanızı tavsiye ediyorum ve umarım kendinizi önemsenmiş hissediyorsunuzdur. Mehmet TANDOĞAN hayırlı olsun güzel kardeşim, Allah utandırmasın. Başarılar diliyorum.

 • sağolasın hocam, gerekli açıklamayı yamayı çıkardığım zaman da eklerim, çevirmenlerin techno dan olduğunu vs. sıkıntı değil hepimiz aynı amaç uğruna hizmet veriyoruz. eksik olmayasın

 • Carley Batteries

  Bildiğim kadarıyla game of thrones techno game tarafından ep 5 çıkınca birlikte çevrilcek ep5in çıkmasına da az kaldı.bir hafta falan ondan dolayı gerek yok ama saol.Zaten bu çeviriye alındım.

 • LAMER

  Ya hehehe öyledir bırakın bu palavraları yok ep 5 çıkınca yayınlayacaklarmış milleti niye oyalıyorsunuz yayınlayın adam gibi ep 4 5 çıkınca çevirirsiniz tabi öyle birşeyde olmayacak buraya yazıyorum ep 5 çıkıncada bu yamayı yapmayacaksınız

 • BearGrylls89

  Çok teşekkürler Mehmet TANDOĞAN

 • çıktıktan sonra teşekkür edersin =)

 • gökay

  bırak ya fazla konuşmayın siz daha game of throns çeviremiyosunuz 3 ay geçmiş çevirmicekseniz başdan yapmicaksınız bide altan gülüyor

 • gökay

  çeviremezler kardeş technogame tam bi yalan kuruluşudur !!! bilerek yaptılar dasi
  bi 1 saatlik oyun 3ay geçti yapmicaklarsa hiç başdan yapmicaklardı 1 kişi versinler bana ing seviyesi %70 lerde çevirelim yani

 • MUSTY

  Mehmet bu oyunun yamasın bitirdikten sonra Castlevania Lord Of Shadow 2 oyunun yamasını yapacaksınız galiba…. Umarım öyledir…

 • Ethan Forrester

  kardeş niye yalan söylesinler 21 temmuzda game of thrones episode 5 çıkacak duyurdular.technogame de ikisini bir çevireceklerini söylüyor 2 haftaya çıkartılar en geç face grubunda da söylediler

 • arada birkaç yama daha var onlardan sonra dosyalar üzerinde sıkıntı olmazsa ise yapmayı düşünüyorum, söz vermiyorum yinede =)

 • MUSTY

  Çok teşekkür ederim umarım yapacağın bütün yamalardan alnının akıyla çıkabilirsin…. Bu arada biz nice yamaları bekledik senelerce sıkıntı olmaz bekleriz ama sen yine de fazla bekletme bizleri = )

 • gökay

  demin bakdım yok ki böle bi açıklama

 • tek temennim alnımın akıyla çıkmak zaten =) bekletmemeye çalışacağım =) sağolasın

 • gökay

  yalan abi zaten öle bişey bile demediler bu onları sovanın birisi fakedir kesin !! adamlar 3 ay geçti çeviremediler çevirmek istemiyolarsa başdan çevirmiceklerdi şimdi politaka yapıp para isterlerr yazık bunlara

 • batuhan

  kaç episode olacak acaba bir de the walking dead gibi son oyun hepsini kapsayacak mı

 • 5 episode sanırım , son bölüm tüm bölümleri elbetteki kapsayacak

 • Ethan Forrester

  facebook grubunda technogame yöneticilerden birisi söyledi hatta bu yamanın çevirisinde de kendisi varmış bilal ön

 • Carley Batteries

  Abi 😀 Yüreğime indirecen az kaldı 😀

 • gökay

  yok kardeşim adamlar yemiş seni adamlar 2dk bi paylaşım yaptılar sonra konuyo kapattılar çevirmiceklerini sölediler bunlar böle işde

 • gökay

  devamı gelcekmi yani bitirceksiniz demi lütfen yarımda bırakmayın !!! technogame olmayın siz çok iyisiniz !!

 • Ethan Forrester

  bakacağız artık o kadar yalancı değildir diye düşünüyorum.bu yamada da kendisi var zaten

 • gökay

  varda kardeşim 4 ay oldu bi açıklama yapmadılar böle kafalara göre haraket ediyolar böle bi işe karıştıysan adam gibi yap yada hiç yapma şimdi para isterlerse şaşmam dasi oyunu bitirdim bitirmeyen anlamayan arkadaşlar çok ingilizcem seviyem %72 yani böle yarım yamalak yapmayın ya adam gibi yapçaklar yada hiç yapmassınlar zaten oyun sektörü bizim gibi bi ülkeye tr destegi vermiyor !!!

 • LAMER

  aynene yapacakları işi s…. diyorum küfür etmekte birşey değiştirmez lanet olsun techogame

 • Ahmet Fırat Gamsız

  ne zaman çıkar bi hafta içinde gelir mi

 • ömer fetvacı

  Emeğinize sağlık kardeşim. Nice türkçe altyazılara 🙂

 • batuhan

  murat senin castlevelenia 2 sözü vardı hala geçerli mi

 • Tuna

  Got episode 4 ü çevirir misiniz ?

 • Okan Ulu

  birkaç gün içinde episode 4 de çıkacak araya başka çeviri almadan ona devam edebilirmisiniz.

 • çıktığı zaman o konu hakkında bilgilendirme yapaacağız

 • öncelikle ellerine sağlık kardeşim başarılarının devamını dilerim. Wolfenstein Mükemmel ötesi olmuş gerçekten 🙂 Ve Castlevania 2’yi çevirmeyi düşünüyormusun ?

 • Melih yılmaz

  yama çıkacak mı bilgilendirirseniz sevinirim başka yerden indirmek istemiyorum:)

 • gökay

  ne zaman bitçek acaba !! @turkceoyunmerkezi:disqus bey !!

 • çok birşey kalmadı sayılır

 • evet o oyun hakkında önmzdeki projelerden sonra bir çalışma yapmyı düşünyrm

 • elbette çıkacak =)

 • BearGrylls89

  Çıktığı zaman ne diyeceksin çok merak ediyorum.Gelip biri sana küfrederse alınma o zaman.

 • Hüseyin Erdoğan

  1.bölüm gibi olacaksa hic baslamayin .Ne bi duygu ne baska bi sey vardi. SAYBORG cevirisi yapmayin yapcaksanz guzel bisey yapin ozenli olsun 1.bolum de yapdiginiz gibi sacma sapan olmasn

 • gökay

  5ay çeviremideler kardeşim zaten çevirseler banenen anlayarak bitirdim alllaha şükür anlıyorum ingilizcem orta seviye

 • MUSTY

  Arkadaşım türkçe yamasını buldun da oyunun duygusunu arıyorsun. Bir laf var tam senin bu yorumuna uygun ama burada söylemek yanlış olur. Belki anlayan arkadaşlar anlamıştır…

 • Hüseyin Erdoğan

  1.si bilmedigin seylere maydonoz olma oyle yirtiktan cikar gibi lafta soyleme ucuncusu sana herangi bi kemik atanda olmadi dorduncusu bu oyunun yamasini biz yaptik zaten oyun %98 de iki bilemedin 3 gun sonra cikiyo yani bulmakla vs alakasi yok ki zaten benim ingilizcem senin kapasitenin kat be kat ustunde oldugunu ve cevirmenlik yaptigimida bilmeni isterim.demekki neymis her buldugun ota konmayacaksin anlayan anlamistir(smoke weed everyday) 🙂 😉 oyle profile L fotografi koymakla olmuyo bu isler kocum biraz kafani calistirda adam gibi yorum at adam gibi muamele gor.Sana bu yaziyi yazdigim icin minnettar olmalisin. And now get out of my face 🙂

 • Onur Gezici

  ben o kadar bosunami oynadim geçmişe gidip her şeyi değiştirdi bu kız nasıl oyun bu

 • LAMER

  Yalnız çok uzun sürdü bence bitmeliydi şimdiye

 • MUSTY

  Laa gerizekalı madem ingilizce biliyorsun da ne diye oyunun yamasını bekliyorsun. Buradan da sana kapak olsun hadi iyi günler..

 • Onur Gezici

  Lol

 • MUSTY

  Bu arada buradan şunu da yazayım sana sen önce türkçe karekter kullanarak cevap yazmayı öğren de sonra ingilizce biliyorum diye burada caka satarsın..

 • Onur Yılmaz

  Öncelikle yamaya başlayıpda o kadar takipçiyi sevindirdiğiniz için herkes adına tekrar tekrar teşekkür ederim. Episode 4 ve 5 çıkınca onlara yama yapacak mısınız? Önceki yorumlarda sorulduysa kusura bakmayın.

 • büyük ihtimal devam ettirebiliriz

 • MuratKeser

  episode 5 çıktı, ve ep 4-5 çevirisine başlandı bile… Söz verildiği gibi. Gerçi bu da palavrıdır senin de dediğin gibi, hatta yayınladığımızda insanlar palavradan oynar, palavradan teşekkür eder ve hatta biz palavradan gta 5 çıkartıp, palavradan yorulmadığımız halde yorulmuş gibi yaptık, palavradan ep5 çıkana kadar dinlenmek istedik. Ama sana göre bizim bu dünyadaki misyonumuz sadece oyun çevirmrk değil mi? Şimdi ben bu senin yazdığın mesajla kendi mesajımı resim olarak alacağım, çıktığında bunu da yayınlayacağım. Bakalım bu mesajının suratına baka baka yuzsuzluk yapıp indirebilecek misin merak ediyorum. Hadi ben palavra olan işime geri dönüyorum. Sana da palavrasız günler diliyorum.

 • Bilal Ön

  Game Of Thrones Episode 4. Bölüm çıkalı 5 ay olmadı bir kere onu düzeltelim. Bölüm 4 ilk çıktığı zamanlar çevirilmeyeceğini bizzat kendim söyledim çünkü GTA Online çevirisi ve testlerini yapıyorduk ( Heistleri, yarışları vs test ettik 2 ay gibi bir süre boyunca) Testler devam ederken çevirmen sıkıntısı yaşıyorduk ki yine bunu da söylemiştim aktif 4-5 çevirmenimiz vardı ve onlarda gta çevirisindelerdi (Yama çıkmasına yakın gelen güncelleme çevirilerini yapıyorlardı.) Testler bitip yayınlanma kısmına geldiğimizde çevirmen arkadaşlarımız işlerini halledip aramıza döndüler ve gta yaması yayınlandıktan sonra Game of thrones yamasına başlayacağımızı belirttik. Ancak bölüm 5’in çıkmasına kısa bir süre kaldığı için Hem 4. bölüm hemde 5. bölüm’ü aynı anda çıkarma kararı aldık. Şuanda 6 çevirmen çeviriye başladık. En kısa sürede 4 ve 5. bölüm yamaları yayınlanacaktır. Bize kolpacı diyenler facebook üzerinden beni eklesin teamviewer üzerinden ne aşamada olduğumuzu kendilerine göstereyim. Bu arada bu yamayı çeviren kişiler TECHNOGAME çevirmenleridir yani siz technogame gibi değilsiniz falan derken hayatının salaklığını yaptın çünkü zaten bunu çeviren adamlar technogame çevirmenleri.

  Yazı biraz fazla uzun oldu vaktini aldığım arkadaşlardan özür diliyorum. Hakkımızda söylenen kötü sözlere dayanamadım. Kusura bakmayın.

 • ahmet

  lol diyorum mallara inanmıyorlar

 • Onur Yılmaz

  Gerçekten çok iyi olur. Cevabınız için teşekkürler

 • Hüseyin Erdoğan

  piyasayı kontrol ediyorn yaöa çıkaracağız başka çıkaranlar var mı diye bakıyorz senin gibi it gibi sabaha kadar mal mal monitöre bakmıyorm…Allahım ya kapak olsun fln ergen misin olm sen çok komiksin la 🙂 Karakter sahibi olda sanada türkçe karakter kullanarak cevap veriyim 😉 Şimdi ayak altından çekilde büyüklerinle konuşayım ufaklık 🙂 (Bak yine cvp verdm sana bunun için grateful olmalısın ) şimdi toz ol 🙂

 • MUSTY

  Profil resmine bakınca kimin ergen olduğu belli fazla söze gerek yok. Senin resmini gören zaten çocuk olduğunun kanısına varır..

 • MuratKeser

  Merhabalar Hüseyin Erdoğan bey. 1.si bilmediğin şeylere diye başlayan mesajınızı okudum, çevirmen olduğunuzu yazmışsınız. Çok güzel, bende çevirmenim… engin bilgilerinizden faydalanmak isterim. Ama önce bir kaç sorum olacak madde madde.

  1. 1.si diye başlamışsın üçüncüsü diye devam etmişsin. İkinci nerede? Var da ben mi göremiyorum? Yoksa, sen Alzheimer’mı oldun bu yaşta ? Sakın hatanı düzeltme resim aldım .)
  2. Daha türkçeyi konuşamıyorsun… özne, yüklem birbirine girmiş… kalkmış, ben çevirmenim diyorsun, sen bu söylediğine inanıyor musun?
  3. Hadi eskaza çevirmensin diyelim. Bu nasıl bir usluptur? Burada mesaj yazıyorsun, yırtıktan çıkar gibi diyorsun millete, adam yatak odana mı girdi? Nerede yazdığının farkında mısın? Onuda Alzheimer’a vereceğiz artık.
  4. Şu an da çevrilen bir oyunun konusuna girip biz zaten %98 deydik diyerek, hem zeka seviyeni belli ediyorsun… hemde konuyu kirletip baltalamak derdin de sin bu belli. Bunu yapma.

  ve eğer darwin yaşasaymış evrim teorisini kanıtlamak için seni kullanırmış herhalde. Şu yazdıklarını dön bir bak.

  Engin bilgilerin diyorduk. Madem çevirmensiniz, size bir teklifim olacak. Telefonunuzu bana yazın. Ben sizi görüntülü olarak arayım. Görüşmemizi kayda alırız. İngilizce de nasıl olsa döktürürsünüz ben buna eminim. İngilizce konuşuruz şöyle bir 10 dakika hem MUSTY kardeşimize de bak ben ingilizce biliyormuşum dersin. Ben yüklerim videoyu ve MEHMET TANDOĞAN kardeşimizden konuya kilit vurmasını rica ederiz.

  Sonuçta sizin gibi engin birini bulmak gerçekten zor.

  Cevabınızı bekliyorum, madem bu kadar egonuz var eminim ana diliniz gibi konuşuyorsunuzdur.

  Ha bu arada Sayın babanıza şu mesajı iletin.
  İnsanlık tarihinde cidden büyük bir yara açmış.

  Saygılarımla.

 • MUSTY

  Sayın Murat KESER kardeşim diyecek bir şey söz bulamıyorum bu yorumundan sonra ve alkışlıyorum seni.
  SAYGILARIMLA…

 • Ümit Gültekin

  Yanlış hatırlamıyorsam 1 aydır sitede yorum yazmadım. Ama manzara beni rahatsız etti artık. Beyler neler oluyor size. Siyaset meydanından beter ettiniz burayı herkes birbirine laf sokma yarışında. Burayı takip etmeye devam ediyorsanız bu işi yapanlara saygı duyacaksınız. Aksi bir durum varsa düzgün bir üslup ile gereğini söyler takibi kesersiniz. Kimse sizi zorla buranın parçası etmeye çalışmıyor ki sanki sizler varsınız diye bu işi yapıyorlar havasındasınız. Şunu anlayın arkadaşlar siz olsanız da olmasanız da bu arkadaşlar bu işi yapmaya devam edecek. Kısacası ya adam gibi muhabbet edin birbiriniz ile yada çıkana kadar onları rahatsız edeceğinize başka işlerle uğraşın. Ya da diğer sitelere bakın. Bu işi yapan tek yer burası değil. Herkes tek bir amaç için yapıyor bunu. O da oyunları anlayarak oynamanın zevkini yaşamak. Bundan hem siz hem de çeviren kişi de faydalanıyor unutmayın bunu. Bakın halen Revelation 2 ile uğraşıyorum 1 aydır. Ama lanet olsun istesen de hızlı yapamıyorsun ki. Bir yeri düzeltiyorum başka yerden patlak veriyor. Bu sefer onu yapıyorsun, bir sebepten o cümle geleceği vakit oyun çöküyor. Daha kısa sürede yapmak için hazır kayıt kullanmaya çalıştım daha önceden. Bu seferde versiyon yada kayıt kodu farklı diye oyun açılmıyor. Bin bir türlü şey. O yüzden lütfen arkadaşlar kendimize gelelim. Bu laflarım tek taraflı değildir. Çeviren arkadaşları da kapsıyor. Çünkü bazı noktalarda Keser beye hak veriyorum. Ancak MUSTY en çok sen ortalığı karıştırıyorsun. Seni takip etmiyorum sanma sakın. Kendine çeki düzen ver biraz yoksa kendi işimi bırakır seninle uğraşırım haa 🙂

  Neyse herkese kolay gele.

 • Ümit Gültekin

  Şunu da ekleyeyim. Daha ilk bölümü oynadım. Anam ne göreyim metin kaynıyor oyun. Hoca ne zaman susacak dedim artık. Bu oyunun çevirisinde yokum ama çeviren arkadaşlara kolay gelsin diyorum.

 • darkkkral

  Bu oyunun diğer bölümlerini de çevirecek misiniz ? Çevirirseniz çok makbule geçer valla. Elinize emeğinize sağlık. @turkceoyunmerkezi:disqus

 • MUSTY

  Pardon da bu son söylemiş olduğun yani benimle ilgili olan cümleyi ciddiye mi alayım yoksa espri olsun diye mi söylediğini mi varsayayım. Bu arada madem o kadar beni takip ediyorsun kime ne yazmışsam hepsini görmüşsündür, ortalığı karıştırdığım falan da yok..İyice bakmanı tavsiye ediyorum.

 • Ümit Gültekin

  Hahaha 😀 ikincisi. Sadece ortamı yumuşatmaya çalışıyorum 🙂 Sadece biraz sabırsızsın o kadar 🙂

 • Hakan FİDAN

  Evet arkadaşlar sıkı durun yeni Türkçe yama çalışmasını açıklıyorum sürprizi ben bozuyorum yakında yeni proje Castlevenia 2 geliyor. 😀 😀 😀 Duyum doğru değil mi umarım kızmazsınız açıkladım diye.

 • EgOo

  Ep4 çıktı life is strange yamasını yapıcakmısınız ??

 • MUSTY

  Ümit kardeşim sevgilerle iyi çalışmalar dilerim 😀 😀

 • Barış Geylani

  lütfen bu yamayı da bitirin çok az kalmıs zaten hakkınız ödenmez her şey için sağolun.

 • devam etmeyi düşünüyoruz

 • aynn az kaldı biraz daha =)

 • Barış Geylani

  teşekkürler bu arada muderred soul suspect i de çevircekmisiniz? oda çok güzel bir oyun..

 • Ahmet Gökhan Aktaş

  abi life is strange episode 4 nezaman yapıcaksınız

 • Batman

  Episode 4 çıktı bugün. Umarım onu da çevirirsiniz, teşekkürler. 🙂

 • darkkkral

  Episode 4 çıktı. İnşallah en kısa sürede bu yamayı bitirip Episode 4 yamasına başlarsınız. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 😀

 • Murat Rohat Dursun

  Emeğinize kolunuza sağlık ne diyim 🙂

 • Ali

  Nezaman bitter hocam Türkçe yama ..

 • Ümit Gültekin

  Sevgiler bizden canım benim. Biliyorum ne hissettiğini. Ben bile resident Evil remastered yamasını yayınlamalarını bekliyorum başka bir yerde. Videolarını izledim ama henüz yayınlamadılar. Canını sıkma kardeşim oyun bu elbet eline geçecek türkçe oynamak. Allah daha uzun ömürler versin bizlere.

 • Türk Evladı

  %100 bir şekilde derken, Life is Strange Episode 3’ten mi bahsediyorsunuz? Çünkü böyle bir oyun %100 TR yamayı hak ediyor 🙂

 • Emre

  Hocam rica ediyorum castlevania lords of shadow 2 için türkçe yama yapın. Böle güzel bir oyunun yaması hala çıkarılmadı.

 • Hüseyin Erdoğan

  Episode 3 %100 tr yama çoktan çıktı biraz araştırırsanız görürsünüz 🙂

 • EgOo

  life is strange ep4?? ne zaman gelir

 • Samet yıldız

  Admin Nezaman gelir Türkçe yama

  Menü % 100

  Altyazı % 100

  Günlük % 100

  Karakter Açıklamaları % 100

  SMS % 100
  eee bitirmişiniz.. 😀

 • test ibaresi geçiyor orada daha var

 • belli değil

 • ciddi olamazsın =)

 • Samet yıldız

  hadi laa . link. versen..

 • Samet yıldız

  Altakki hacı çıkmış diyor ne ayak. /:

 • Samet yıldız

  Admin Allah aşkına biraz araştır Türkçe yama çıkmış İnternette geziyor boy boy sitelerde araştır biraz..

 • sizi sayıyla mı veriyorlar çıkmışsa git indir

 • Samet yıldız

  Yok dur hele bi hemen atar yapma (: Ben sadece Seni Bilgilendirmek için yazdım Yani Nasıl oluyoda 2 Ekip birden bi yama için uğraşıyor Delilik bu biriniz 3 kini yapıyorsa birinizde 4 ü yapabilirdi. .(: neyse
  bu arada Burdan indircem Onun için Lütfen elinizi çabuk tutun.

 • sebebi % 100 yama değil çıkanların, ayrıca daha önceden zaten biz bu çalşmayı gizli tutuyorduk, ,

 • Samet yıldız

  Ondan yani duyurmadığınız için hemen atladılar diyorsun ve 4 İçin Tr yama çıkacakmı.

 • Emre

  Hocam rica ediyorum castlevania lords of shadow 2 için türkçe yama yapın. Böle güzel bir oyunun yaması hala çıkarılmadı.

 • batuhan

  Mehmet 4. çıktıya o son mu yoksa devamı var mı ona göre bekliyeyim

 • düşünüyoruz

 • episode 5 son sanırm

 • Life is Strange Episode 3 Türkçe yamasını çıkartmış bulunuyoruz. Güle Güle oynayın..

 • ozgur çolak

  teşekkürler Mehmet bey 4. bölümün de tr yamasını beklemedeyim sağol

 • Arda Yaman

  Elinize kolunuza sağlık. Episode 4 de çıktı onu da çevirecek misiniz?

 • batuhan

  o zaman bekliyeyim saol

 • Cüneyt Çalışkan

  castlevania lord of shadow 2 yamasını yapmakta olduğunuzu duydum

 • Furkan Sena

  Allah razı olsun sağolun eline sağlık

 • RTorchN

  Ellerinize Sağlık Kardeslerim benim sanırım castlevania 2’ye yol göründü.

 • atakan günay

  türkçe yamayı kurdum herhangi bir hatada almadım ama oyuna girince ingilizce oldu yardımcı olusanız sevinirim

 • atakan günay

  tamam çözdüm yama için tesekkürler

 • Barış Geylani

  ELlerinize sağlık allah razı olsun kardeşim 🙂

 • pleaseman

  abi nasıl yaptın anlatır mısın

 • pleaseman

  yamayı sorunsuz kurdum ama yinede ingilizce ne yapmam gerekiyor anlamadım yardım olur musunuz

 • Gaye

  Merhaba. Öncelikle bu yama için çok teşekkür ederiz. Yanlız ben 2 linktende indirmeyi denedim ikisinede basıyorum yükleniyor diye görünüyor ama açılmıyor. Bunun sebebi nedir acaba?

 • Gaye

  Yoksa klasöre falan mı atıcaz?

 • tam sıkıntı nedir ?

 • belirtilen klasöre kurdunuz mu

 • Halit Can

  metro redux serisine neden türkçe yama cıkarmıyor kimse:O

 • Sinan

  Dead island goty oyununa türkçe yama yapıyordunuz bi ara askıya alınmıştı ne oldu acaba iptal mi yoksa beklemede mi bilgi verirseniz seviniim.

 • beklemede kal =)

 • Gaye

  indirdiğimde yamanın üstüne tıklıyorum açmak için ama açılmıyor. Acaba oyunun dosyasının içine falanmı atıcaz pek bir bilgim yokta

 • Yamayi hic mi kuramadiniz ? Birde yonetici olarak calistrp yamayi kurmayi deneyin eger yapamazsanz mail adrezimze ulasablrsen oradan gerekli resmleri atablrm

 • LAMER

  lifeisstrangentr.tr.gg neyse sitenin ismi onlar zten ep3 yapmışlardı ep4 yapıyorlar tabi siz para istemiyorsunuz onlar parayla yapıyor neyse işte 1 ay önce 3 paylaşmışlardı sizin emeğiniz biraz çöpe gitti bence zaten 3 çevirildi tabiki sizin daha kaliteli olmuştur ama %90 o yamayla oynadı

 • zahid

  Yama için teşekkürler. Telltale Games’in Tales from the Borderlands bölümlerini de türkçeleştirseniz çok güzel olur gerçekten.

 • Sinan

  Beklemede kal derken yama mı beklemede öyleyse bekleriz ama beni kastediyorsan niye beklemede kalacağımı anlamadım

 • Sinan

  Sen kimsin ya da ne ayaksın bilmiyom ama kimseyi böyle suçlamaya hakkın yok. Adamlar bu işi milyarlarca dolar karşılığında yapmıyorlar. İsterlerse transtlate kullansınlar hatalı cümleler olsun. Ben oyunu anladığım sürece ne fark eder. Sen türkçe yama gurmesi misinde eleştiri yapıyorsun. O eleştiriyi yapana kadar otur translate den bir oyun çevirde insanlığa bir katkın olsun.

 • yavuz10

  sa bir sorum olacaktı life is strange ep4 ü de çevirecek misiniz ?

 • bunların hepsini topa tutacam yakında merak etme dostum

 • Sinan

  Adamın zaten size bir garezi olduğu için böyle bir şey yaptığı belli bunların işi gücü yok eleştiri yapıp insanın sinirini bozuyorlar.

  Bu arada dead island yaması için cevap bekliyorum bilginize

 • öyle kendileri bu alanda hiçbir fayda sağlamamış , kendisininde zerre kadar bilgisi olmayan,, cahil insanlar bizi hedef alıyor, tabiki bunları kale almıyorum.

  Bu arada dead island için konu açacağım çeviriye başladık

 • Sinan

  Çabuk cevap verdiğin için teşekkürler artık çeviri siteleri takipçileri pek takmadığı için sorulara pek yanıt alınamıyor. Ama siz hemen yanıt veriyorsunuz bu yüzden tekrar teşekkürler. Ve yamayı heyecanla bekliyorum ne zaman çıkacağı fark etmez çıksın da.

 • teşekkür ederim elimizden geleni yapıyoruz merak etme

 • Gaye

  Yeniden,yeniden indirerek hallettim. Teşekkür ederim ilginiz için

 • Samet Uyanık

  Esc, Tab gibi bazı tuşlar oyun içerisinde çalışmıyor.
  Sebebi nedir?

 • yamayla ilgili olmayan bir durum. Oyunla alakalı birşey olsa gerek

 • fikret

  life is strange episode 4 tr yama çıkaracak mısınız? Oyun çıktı. Eğer başlayacaksanız tahmini ne zamana hazırlarsınız?

 • Lugotorix

  belgelerim/mygames/lifeisstrange/saves içindeki save dosyalarını yedekle sonra dosyayı boşalt oyuna öyle gir (ana menüye girsen yeterli) sonda kapatıp save dosylarını aynı yere tekrar at sorun düzelir.

 • dinobatt

  Episode 4’ü çevirecek misiniz? Çevirecekseniz ne zaman? Lütfen elinizden geldiğince hızlı yapın çok önemli bi yerde bitti ve ben yamasız oynayamıyorum o_o

 • Rıdvan Yılmaz

  Üstadım bende sms ler türkçe olmuyor nedeni ne olabilir?

 • Yaşar Salim Demirekin

  Merhaba yamayı C:Program Files (x86)Life Is Strange Episode 4 buraya kurdum çalışmıyor neden olabilir biliyor musunuz ? Yardımcı olurcasınız mutlu olurum.

 • episode 4 ün yaması değil bu yalnız

 • TC İsmail Çaylan

  Merhaba life is strange ep 3 yamasını kurdum fakat altyazılar Act_E3_8A_Kitchen_CHCloeKitchen_Look02_Max_010 bunun gibi geliyor ne yapabilirim???

 • TC İsmail Çaylan

  Merhaba life is strange ep 3 yamasını kurdum fakat altyazılar
  Act_E3_8A_Kitchen_CHCloeKitchen_Look02_Max_010 bunun gibi geliyor ne
  yapabilirim???

 • şuana kadar bir tek sende böyle bir hata geldi. ilerle bakalım biraz düzelir ?

 • TC İsmail Çaylan

  dahası var türkçe yama tanıtımında önceki bölümlerde kısmı bende ingilizce ama sizin fragmanınızda türkçe

 • hmm ilnginç , o zaman içindeki dosyaları boş bir klasöre çıkart sonra oyundaki dosyalarla değiştir

 • Grimma

  hocam oyunum orjinal sms ler ingilizce türkçe olmadı acaba sebebi oyuna gelen güncelleme mi? ilgenecek misiniz sorunla?

 • olabilir birkaç kişide de bu hata mevcut sebebini araştırıyorum

 • batuhan

  bu ne kardeş

 • Grimma

  sorunu çözebildiniz mi

 • Samet Uyanık

  Halen olmadı.
  Böyle işin ben.

 • bizde herhangi bir sıkıntı vermiyor gayet sağlam çalışıyor, yamayı başka klasöre çıkart bide öyle değiştir oyun dosyalarıyla

 • mrt

  life is starange ep 4 %100 tr yama ne zaman gelir acaba ??

 • Neilson Stomper

  Bende steam versiyonu yüklü ve sms ler ingilizce maalesef.Ne yaptıysam sorunu çözemedim 🙁

 • episode 4 gelmeyecek

 • Grotesque

  Lütfen çevirin bizi bu zevkten mahrum bırakmayın

 • Sinan

  taner saydam ep 4 ü kendi çeviriyor

 • LAMER

  tanersaydam çeviri işini bıraktı o ekipte yok

 • mrt

  hadi ya üzüldüm 🙁 🙁 çıksaydı harika olurdu ama napalım canınız sağolsun abi başka birileri cıkartır belki

 • Altuğ Şara

  episode 4 çıktı onada yapıcakmısınız ?

 • Sinan

  Aç donanım habere bak site kurmadan orada çeviriyor bireysel olarak.

 • LAMER

  yaw adam siteyi kapattı malmısın nesin kardeşim sen laftanda anlamıyorsunuz

 • Joseph Tregor

  Mehmet Tandoğan yama için teşekkürler, emeğinize sağlık . Ben ep3 yamasını kurdum fakat yamayı kurmama rağmen dil dosyaları değişmedi. Yani orjinal ingilizce dili ile kaldı. Bu arada ep 1 ve ep2 için ayrı ayrı türkçe yamalarını kurmadım. episode 3 ün içerisinde hali hazırda ep 1 ve ep2 mevcuttur diye. Sorun nedir , nerede hata yapmış olabilirim acaba ?

 • ep 1 ve 2 mevcut değil sadece ep 3 ait dil dosyaları var içinde, skntı olduysa boş bir klasöre çıkarttktan sonra oyundaki dosyalarla değiştir

 • Sinan

  Sana kanıt göstererek zaman harcamak bile istemiyorum ama hiç değilse okuyan başkaları yararlansın:

  http://forum.donanimhaber.com/m_108814925/tm.htm

 • dinobatt

  SMS’leri Türkçe yapmak için EP 2 yamasını kurmanız gerekiyor. İnternete yazın çıkar.

 • MUSTY

  Acaba bundan sonraki projenizi ne zaman açıklayacaksınız Mehmet TANDOĞAN..Sabırla beklemekteyiz…

 • Metin Dolunay

  Life Is Strange 3 yaması linkler kırıkbe kardeş yenielrse süper olur

 • New User

  Şu anda devam etmekte olan projelerimiz ve gelecek projelerimiz için 20 Ağustos’u bekle!

 • New User

  Episode 4 için ekibimiz tarafından yama yapılmayacaktır. Aynı şey Episode 5 için de geçerlidir. Nedeni ise yamayı birçok grubun aynı anda yapması ve bu nedenle “zaman kaybı” olarak görülmesidir.

 • Mehmet

  hocam episode 1-2’nin tr yamalarını barındırıyormu ?

 • MUSTY

  Bilgilendirme için teşekkür eder projeleriniz için iyi çalışmalar dilerim

 • Joseph Tregor

  Teşekkürler kardeşim , ep 1 ve ep 2 nin yamalarını tekrardan kurduğumda problem kalmadı 🙂

 • Alpay

  Teşekkür Mehmet tebrik ederim. 4. oyun için çalışmanız olacakmı peki?

 • Samet yıldız

  Sonunda Çıkmış Başarılı bi çeviri .. Teşekkürler (Türkçeoyunmerkezi) (:

 • hayır barındırmıyor

 • TC Şahin Karatlı

  Hangi siteler sorabilirmiyim takip etmek isterim yama çıktığı zaman haberimiz olsun

 • umut

  çeviri indirdim %100 değil diyor ?

 • kim diyor

 • Samet yıldız

  haklısın oyunda baya bi sıktı zaten. bu son oynayışım 4 hiç oynayasım yok bencede çıkarmayın 😀

 • Samet yıldız

  Taner saydam çeviriyor …

 • Samet yıldız

  bu ona iyi bir kapak olmuştur 😀

 • Musa Aydin

  oyun indiremiyoz

 • Musa Aydin

  hepsı yalan inmiyo

 • ben mi banliyim yoksa sen mi gidersin ?

 • cihatman

  Taner Saydam yerine keşke 4.bölüm ü siz çıkarsaydınız sizin yamaları daha çok seviyom ben diyebilirim 🙂

 • Erol

  CLoS 2 Türkçe yama

 • Invisible__007

  Ciddi olamazsın. Şaka yapıyor olmalısın.

 • Metin Dolunay

  Life is Strange Episode bölüm 4 türkçe yaması yayinlandı bilginize
  http://forum.donanimhaber.com/m_108814925/tm.htm

 • Metin Dolunay

  Life is Strange Episode bölüm 4 türkçe yaması yayinlandı bilginize

  http://forum.donanimhaber.com/m_108814925/tm.htm

 • LAMER

  yeni bir yama çalışma varmı

 • Metin Dolunay

  life ıs strange 4 bölümün türkçe yaması yayinlandı ben size 4 bölümü tek rarda sunuyorum buyrun indire bilirsiniz

  koleksiyon

  https://yadi.sk/d/n9jjTHAJiWEWz

 • KaanGrant

  Epsiode 3’ü yükledim crack yaptım ve ardından hemen yama kurdum fakat yinede Türkçe olmadı lütfen yardım edin

 • batuhan

  gördüm kardeşim sağol yapanın eline sağlık sen attığında açılmamıştı ondan yazdım

 • batuhan

  son episodeyi beklesemde adamsın eline sağlık

 • Metin Dolunay
 • ToukA

  Teşekkürler

 • Metin Dolunay

  Life_Is_Strange 5 bölüm ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı internette haberi bulamadım da

 • Şükrü Töngelci

  casteviliea lord shadow 2 ile ilgili çalışmanız varmı ?

 • Sıla

  Episode 2 nin yaması yok mu? aradım bulamadım sitede

 • Carley Batteries

  Facebook hesabını verebilir misin

 • Murat Alsn

  ep.3 deyim inş. 5. bana yetişir 🙂 ayriyetten allah razı olsun yama için

 • sağolasın eyvallah

 • Türk Evladı

  Bu bölümün yaması için ”bazı yerler hâlâ İngilizce, Türkçeye çevrilmemiş” diyorlardı. %5’lik bir kısımdı galiba bahsettikleri. Doğru mudur bu, yoksa %100 Türkçe mi?

 • Metin Dolunay

  Life is Strange Episode 5 oyun ne zaman çıkar bilgisi olan varmı

 • batuhan

  Mehmet ep5 e de yama yapıcakmısınız

 • Abdurrahim Dmryrk

  hocam doğru yere kuruyorum ama oyun türkçe olmuyor bunun sebebi nedir

 • yamayı masaüstünde boş bir klasör açarak kurun ve oradaki dosyaları oyunu kurduğunuz yerdeki aynı dosyaları bularak yer değiştirin

 • Abdurrahim Dmryrk

  eyvallah muhterem

 • Barbaros Zeyrek

  Bu sıkıntı sadece bende mi oluyo bilmiyorum fakat yazmak istedim

  Harika bi iş tebrikler ama bazı sms ler hala Türkçe değil ?

 • derin

  neden 2. episode yok ve olacak mı 1 yıldır neden olmadı ?

 • derin

  tüm episodelar olacak mı?

 • Serhat Ç.

  Hayır olmayacak, biz sadece 1. ve 3. bölümleri çevirdik.

 • sadece 1 ve 3. episode’ları çıkarttık, diğer bölümler üzerinde çalışma yapmadık. Diğer sitelerden bulabilirsin

 • Goksu Kara

  Eline emeğine sağlık. Malum kişinin yamasını kaldırdım çünkü yarım yamalak bir yamayı çıkarmayı kendine yakıştırmış. Şimdi misler gibi oynarım %100.

 • ali salan

  Abi 2.bölümün yaması yokmu ben ilk defa siteye girdim 1.bölüm için sonra 2.bölüme bakam dedim yoktuda

 • Serhat Ç.

  Hayır 2. bölüm tarafımızdan çevrilmedi.

türkçe yama