Kopanito All-Stars Soccer % 100 Türkçe Yama

Proje Yöneticisi

Mehmet Tandoğan

Çeviri Durumu

Menü %100

Nasıl Oynanır %100

Ayarlar&Diğerleri %100

Çevirmenler

Mehmet Tandoğan

Test

Mehmet Tandoğan

Programlama

Mehmet Tandoğan

Oyun Hakkında

Oyun erken erişimde olup atari oyunlarından esinlenilmiş bir futbol oyunudur. Oyunda farklı farklı lig ve kupalar bulunmaktadır ve bunlara belirli zorluk seviyelerini ve kupaları kazandıktan sonra geçebilirsin. Oyunda 3 farklı şut çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca oyunda özel yeteneğinizi kullanabileceğiniz yetenek barı bulunmakta, bu bar dolduktan sonra ”E” tuşuna basarak özel yeteneğinizi kullanarak rakiplerinizi yenebilrisiniz.

Resimler

 

 

Kurulum

Oyunun bulunduğu klasörü seçiniz

Versiyon

v0.3.2 sürümüne göre yama yapılmıştır. Diğer sürümlerde denenmemiştir.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Bir önceki yazımız olan The Ritual on Weylyn Island Türkçe Yama başlıklı makalemizde indir, The Ritual on Weylyn Island ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …