Halo 5 – İnceleme

Halo‘nun yirmi altıncı yüzyılda kurulan mekânında, oyuncu sibernetik olarak geliştirilmiş, SPARTAN” süper askeri Master Chef  rolündedir. Oyuncuya, Master Chief’in sinirsel arabiriminde bulunan Cortona adında bir zekaya eşlik eder. Oyuncular çeşitli yaratıklarla ayakta ve araçların içinden savaşırlar ve Halo’ya ismini veren halka şeklindeki yapının sırlarını açığa çıkarmaya çalışırlar. Oyun “kolay öğrenilebilir” olarak nitelendirilir ve çekici hikâyesi ile övülür.

Birçok oyun dergisi Halo’yu tüm zamanların en iyi ve en önemli oyunlarından biri olarak gösterdi.Tüm zamanların en çok oynanan 7. oyunudur. Oyunun popülerliği diğer oyunlardan Halo‘ya benzer olanlara “Halo clone” ve Halo‘dan daha iyi olduğu düşünülenlere de “Halo killer” gibi bir takım yakıştırmalar yapılmasına neden oldu Bunlara ek olarak oyun, hayranların oluşturduğuKırmızı VS Mavi adlı video serisine ilham kaynağı oldu ve seride kullanıldı.

Halo 5 İndirmek İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Minecraft - İnceleme başlıklı makalemizde inceleme ve Minecraft hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

WWE 2K15 İnceleme

Smackdown ismi ile ünlenen WWE oyunlarının en son çıkanı bu sene PC kullanıcılarına da uğradı.2014 …

türkçe yama