Guns, Gore and Cannoli % 100 Türkçe Yama

Guns, Gore and Cannoli Resmi Türkçe Dil Desteği Çalışması

Çeviri Durumu

Ana Menü % 100

Video Altyazı & Oyun içi Altyazı % 100

Çevirmenler

Taner Saydam

Programlama

Mehmet TANDOĞAN

Açıklama

BU YAMA TANER SAYDAM  ILE BIRLIKTE YAPILMIŞTIR. ORTAK BIR YAMA’DIR.

Yama Hakkında

Geliştirici Ekip Crazy Monkey Studios ile görüşmelerim sonucunda resmi Türkçe yamaya onay verildi uzun süren görüşmeler sonucunda bir müddet cevap alamadım fakat onay almıştık. Tekrar geri dönüş yapıldı ve büyük bir güncelleme ile karşı karşıya olduğunu söylediler bu kapsam 3 dil ile beraber Türkçe dilini’de ekleneceği söylendi. Bunun 2 ay süre içinde olacağı söylendi. Bu süre zarfında sizleri bekletmek istemiyoruz buradan paylaşımı yaptık.. Gerekli güncelleme geldiği zamanda orjinal oyununuzdan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyun Hakkında

1920 Yılında geçen mafya ve gangsterlerle dolu bir ortam. Bol aksiyonlu ve patlamalı ve capcanlı arka planlarıyla oyun sizleri bekliyor. Boş vakitlerinizi geçirmenin alternatif bir yolu da diyebiliriz.

Türkçe Yama Tanıtım

Resimler

 

 

 

İndirme Linkleri

yamayı-indir

yamayı-indir

Bir önceki yazımız olan Car Mechanic Simulator 2015 [v1.0.3.4] Türkçe Yama başlıklı makalemizde Car Mechanic Simulator 2015, indir ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …