GTA 5’e FPS kamera mı geliyor?

190706-fghjk

gta5-first-person

 GTA 5 yeni nesle ve PC’ye ha çıktı ha çıkacak derken yeni ve bomba gibi bir haber bizzat Rockstar’dan geldi. Esasen geldi gelmesine lakin ardından bu yazı siteden kaldırıldı.

 Yazıda GTA 5’in PC de FPS kamera ile de oynabileceği belirtildi. GTA serilerinde TPS kameralara alışmış olan bizler FPS kamera açıyla sonunda oynamayı deneyim edecek gibiyiz haber her ne kadar kaldırmış olsa da eklenebilir diye düşünmekteyim. Ayrıca video editörün olacağı ve eski nesil konsollardaki karakterlerin PC’ye aktabilecek olması da gelen haberler arasındaydı.

Bir önceki yazımız olan Sleeping Dogs'u 2'yi Bekleyenlere Triad Wars'tan Yeni Haberler başlıklı makalemizde Sleeping Dogs ve Triad Wars hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …