Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu

 

 Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu
Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu

Geometry Wars 3: Dimensions bağımsız yapımcılardan meydana gelen bu oyunun oynanış videosunu yayınladı.Arcade yapısıyla ön plana çıkan bu oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğuna siz de karar verebilirsiniz.

Oyunda görüldüğü gibi çeşitlik geometrik şekiller bulunmaktadır. Matematiği veya geometriği sevmeyenler için itici gelebilir buna bende dahilim .. Ama sevenler için farklı tarzda bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Bağımsız yapımcı olan Sierra grubu için bu oyuna önem veriliyor. Videoya bakıldığında gerçekten birşey anlamayabilirsiniz. Bu nasıl bir oyun diye de bilirsiniz. Bunu hep birlikte oyunu deneme fırsatımız olduktan sonra cevaplandırabiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Outlast 2 Yeni Nesil Konsollara Geliyor başlıklı makalemizde Outlast 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …