Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu

 

 Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu
Geometry Wars 3: Dimensions Oynanış Videosu

Geometry Wars 3: Dimensions bağımsız yapımcılardan meydana gelen bu oyunun oynanış videosunu yayınladı.Arcade yapısıyla ön plana çıkan bu oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğuna siz de karar verebilirsiniz.

Oyunda görüldüğü gibi çeşitlik geometrik şekiller bulunmaktadır. Matematiği veya geometriği sevmeyenler için itici gelebilir buna bende dahilim .. Ama sevenler için farklı tarzda bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Bağımsız yapımcı olan Sierra grubu için bu oyuna önem veriliyor. Videoya bakıldığında gerçekten birşey anlamayabilirsiniz. Bu nasıl bir oyun diye de bilirsiniz. Bunu hep birlikte oyunu deneme fırsatımız olduktan sonra cevaplandırabiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Outlast 2 Yeni Nesil Konsollara Geliyor başlıklı makalemizde Outlast 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

türkçe yama