Geometry Dash [v2.1] Torrent Oyun indir – Full


Oyun Hakkında/İndir

Geometry Dash adlı oyuna gir ve bu ritm temelli aksiyon platformunda tehlikenin ve muhteşemliğin yolunu aç. Geometry Dash dünyasında neredeyse başarı oranının en düşük olduğu bir meydan okuma stiline hazırlayın. Atlamak, sinek gibi uçmak ve tehlikeli pasajlar ayrıca sıçrayan engellerle yolunuza engeller çıkarken yeteneklerinizi sergileme vakti size gelmiş durumda olacaktır.

Sürüm Hakkında: Oyunun gelen önemli özellikler, kullanıcılara özel oynamak için seviye özelleştirmesine olanak tanıyan bir seviye editörü, ayrıca kullanıcıların gizli paraları ve bir sürü simge oluşturduğu seviyelerin yanı sıra harita paketleri de içerir.

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun SürümüVersiyon 2.1

Oyunu Kıran Grup: Belirsiz

Hangi Platformlara Çıktı?: PC Platformu

Oyunun Toplam Boyutu: 67.6 MB

Oyunun Çıkış Tarihi: 23 Aralık 2014 Tarihinde Çıkışını Yapmıştır.

Dili: İngilizce

TORRENT

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Grafikler: OpenGL 2.0 desteği
  • Depolama alanı: 100 MB kullanılabilir alan
Oyun Resimleri

 

 

Kurulum
 • Küçük boyutlu dosyayı indirin.
 • Rar’ı çıkartın eğer kurulum varsa kurun yoksa,
 • Direkt oyun simgesine basın ve başlayın.
Fragman

Bir önceki yazımız olan Rise & Shine [PROPER-PLAZA] Torrent Oyun indir - Full başlıklı makalemizde Rise and Shine PROPER full indir, Rise and Shine PROPER torrent ve Rise and Shine PROPER torrent oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Metro Exodus

Oyun Hakkında/İndir Resimler Sistem Gereksinimleri Kurulum Oyun Hakkında/İndir Oyun Türü: Aksiyon – FPS Oyun Sürümü:  Full …