GameX Oyun Ödülleri Kazananları Açıklandı

manset4

 

       Dünya çapında ünlü olan oyun şirketlerini bir araya getiren “GAMEX” 2014 Fuarı bugün(04.12.2014) başladı.Fuarın gerçekten ilgi gördüğünü söyleyebilirim.Bu Fuarın kurulma amacı oyuna oyun gibi bakanların bir araya gelmesidir.

Fuar’da bir de yarışma yapıldı.Bu yarışmayı GameX web sitesinden oylama sonucu belirledi.Tam 11 ayrı dalda yarışma yapıldı.Bu yarışmanın galipleri ise bize yabancı gelmeyen isimler oldu.

En İyi Yerli Oyun “Mount and Blade”, En İyi Bağımsız Oyun “Mine Craft”, En İyi Oyun Yapımcısı “Electronic Arts”, En İyi Oyun Yayıncısı “Mynet”, En İyi Oyun Müziği “Assasin’s Creed Unity”, En İyi FPS Oyunu “Wolfteam”, En İyi MMORPG Oyunu “World of Warcraft”, En İyi Web Tabanlı Oyun “Dark Orbit”, En İyi Free to Play Oyun “Goley”, En İyi Mobil Oyun “Railroad Gangs” ve En İyi Canlı Yayıncı “zeoNNN” seçildi.

 Bence gayet doğru bir seçim olmuş.Sadece en iyi oyun yapımcısının “Electronic Arts” seçilmesine biraz şaşırdım doğrusu.

Türkçe Oyun Merkezi ekibi olarak kazananları tebrik ediyoruz.

 

dijital-oyun-sektoru-gamex-2013te-bulustu

Bir önceki yazımız olan Resident Evil: Revelations 2 Çıkış Tarihi (Detaylar) başlıklı makalemizde çıkış tarihi, Resident Evil ve Revelations 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

  • Emre

    Öncelikle kazananları tebrik ederim fakat bence doğru bir seçim olmamış tamamen yanlış olmuş oylamaya bende katılmıştım en iyi FPS oyunu Wolfteam seçilmiş kesinlikle yanlış bir karar bence diğerlerini saymıyorum bile ama en iyi FPS oyunu olarak Wolfteam seçmek biraz cahillik olmuş oylamada FPS konusunda Wolfteam ı çok geride bırakıcak oyunlar vardı onlar yerine Wolfteam seçmeleri saçma olmuş -_-

türkçe yama