Farming Simulator 15 Resmi Türkçe Dil Desteği

Farming Simulator 15 Resmi Türkçe Dil Desteği
Farming Simulator 15 Resmi Türkçe Dil Desteği

Farming Simulator 15 verdikleri bilgiler doğrultusunda Resmi olarak Türkçe olacağını açıkladı. Bizde her oyun Türkçe olsun sloganıyla buna destek veriyoruz..30 Ekim’de PC PLatformuna çıkacak olan bu oyun sizlerle buluşacak. 2015 Senesinde ise diğer platformlarda çıkışını yapacaktır.Fakat konsol sürümleri hakkında Türkçe olacağı hakkında bir bilgi yok.

Bu arada Steam’dan ön sipariş verebilirsiniz. Ayrıca steam’ın TL’ye geçtiğini de belirtelim …

Bir önceki yazımız olan Tekken 7 Resimleri - Görüntüleri başlıklı makalemizde Görüntüleri, resimleri ve Tekken 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında!

Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle kuruluşumuz olan 20 Ağustos 2014 tarihinden bu yana tam 2 yıl …

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');