Far Cry 4’ün Arena Modu Görücüye Çıktı

May 22nd, 2014 @ 00:32:17

Ubisoft’un yeni gözdelerinden Far Cry 4’ten haberler gelmeye devam ediyor. Ubisoft oyuncuları ekranlara daha fazla hapsetmek istemiş olacak ki “Arena Modu” ile karşımızda. Bu arena modu Prince of Persia’nın sonuncu oyundaki moda benziyor. Peki arena modunda bizleri neler bekliyor? Arena modu tıpkı bir gladyatör arenası gibi, burada Kyrat halkından insanlarla ve hayvanlarla savaşacağız. Ubisoft’un getirdiği bu yenilik kanımca takdire şayan. Keza Ubisoft şu sıralar yeniliklere zaten pek bir hevesli. Bunun en büyük örneğini yine Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Unity’e getirilen Co-op modu ile gördük.

Unutmadan Far Cry 4 18 Kasım’da satışa sunulacak. Ve bütün konsollar ile PC için çıkacak. Şu an Pre-Order satışı bulunmakta ve Pre-Order alanlar için ekstra görevler ve silahlar mevcut.

Bir önceki yazımız olan Fifa Evde Sağlam Eşya Bırakmadı başlıklı makalemizde fifa ve fifa 15 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Oyun İstek

Oyun isteklerinizi bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Tabi yorum yapmadan önce birkaç hususu belirtmekte …