T.O.M Haberleri

Far Cry 4’ün Arena Modu Görücüye Çıktı

May 22nd, 2014 @ 00:32:17

Ubisoft’un yeni gözdelerinden Far Cry 4’ten haberler gelmeye devam ediyor. Ubisoft oyuncuları ekranlara daha fazla hapsetmek istemiş olacak ki “Arena Modu” ile karşımızda. Bu arena modu Prince of Persia’nın sonuncu oyundaki moda benziyor. Peki arena modunda bizleri neler bekliyor? Arena modu tıpkı bir gladyatör arenası gibi, burada Kyrat halkından insanlarla ve hayvanlarla savaşacağız. Ubisoft’un getirdiği bu yenilik kanımca takdire şayan. Keza Ubisoft şu sıralar yeniliklere zaten pek bir hevesli. Bunun en büyük örneğini yine Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Unity’e getirilen Co-op modu ile gördük.

Unutmadan Far Cry 4 18 Kasım’da satışa sunulacak. Ve bütün konsollar ile PC için çıkacak. Şu an Pre-Order satışı bulunmakta ve Pre-Order alanlar için ekstra görevler ve silahlar mevcut.

http://www.youtube.com/watch?v=tZttQe1WaWg

Bir önceki yazımız olan Fifa Evde Sağlam Eşya Bırakmadı başlıklı makalemizde fifa ve fifa 15 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Cartoonolog

Cartoonolog instagramda yer alan cartoon içerikleriyle bezenmiş bir sayfadır. Tamamen özgün ve kaliteli içerikler sunmaya …