EPOCH – 1. Bölüm Türkçe Yama [ÇIKTI]

EPOCH – 1. Bölüm Türkçe yama indir – Türkçe yama yayınlandı.

menü

YAMA HAKKINDA
Oyunun 2. bölümüne ulaşamadık ve bu yüzden oyunun sadece 1. bölümünü ve menüsünü çevirebildik oyunu korsan alanlar sanırım oynayamıyor ve bu yüzden steam dan alma gerekliliği ortaya çıkıyor.
1. bölümde oyun sona eriyor çoğu kişide böyle bunu yapma gerekliliğimiz varmıydı dersek yoktu fakat çeviri elimizde kalmasın diye sizlerle yine paylaşalım dedik.

OYUN HAKKINDA
Oyun bir robot oyunu ve diğer robotlara karşı kendinizi savunuyorsunuz . Oyunun farklı bir oynanış tarzı var ve bu da oyuna farklılık katan unsurlardan biri.
Oyun oynanış olarak sağa sola zıplama takla atma vs gibi komutlardan oluşuyor ve çok basit bir oyun bu yüzden sizde eğlenerek oynayabileceksiniz.

FARKLI PLATFORMLAR
Oyunun hem PC – Hem Android hemde Tablet versiyonu bulunmaktadır biz sizlere Pc versiyonunun yamasını sunduk.

YAMA YÜZDELERİ [1. BÖLÜM VE MENÜ]

Çeviri Durumu
Menü %100
Oyun içi Etkileşimler %100
Oyun Altyazı %100

 

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Bir önceki yazımız olan Waterpark Tycoon % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde türkçe yama indir ve Waterpark Tycoon hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Serious Sam’s Bogus Detour %100 Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Oyunu indir Fragman Hakkında/İndir Serious Sam’s Bogus Detour Türkçe yamasıyla …

  • kare kare

    eline emeğinize sağlık arkadaşlar sağ olun çok teşekkürler ama indirmeye kalktım bir dünya virüs uyarısı aldım.lütfen bunu da diğer yamalar da verdiğiniz gibi daha kolay indirilebilen linkler verebilir misiniz?

  • Crecis

    Öncelikle emeğiniz için Teşekkür ederim.Ellerinize sağlık 🙂 Bu arada link kırılmış düzeltebilirseniz sevinirim 🙂

  • Çağrı Zoralioğlu

    Ellerinize sağlık:)

  • Pingback: DMPK Studies Companies()

türkçe yama