Deadpool’un Filmi Geliyor Assassin’s Creed’inki Erteleniyor!

0

Deadpool oyun dünyasına temmuz 2013’te merhaba demişti. Esprili anlatımıyla olsun  kendine has tarzıyla olsun Deadpool gönlümüzde pek bi yer etmişti. Özellikle Amerika’da Deadpool filmi tam bir kördüğüme dönmüştü. Öyle ki bir gün geliyor diye haber gelirken bir gün gelmiyor diye haber aldık. Bu da haklı olarak Marvel ve Deadpool hayranları fazlasıyla üzdü.

Ama şimdi sevinme zamanı. Çocuklar gibi şen olun Marvel severler, havalara uçun Deadpool hayranları. Film 21 Şubat 2016’da geliyor. Zaten gelen o görüntülerden sonra pek bi bekler olmuştuk iyi de oldu. Keza pek bi matrak bi o kadar da manyaktı görüntüler. İzlemeyenler için görüntüler aşağıda.

Filmin yönetmen koltuğunda Tom MİLLER oturacak ve muhtemelen baş rolde Ryan REYNOLDS olacak

Ama Assassin’s Creed fanları içinde üzücü bir haber geldi. Film 7 Ağustos 2015 tarihinde çıkacaktı. Ama 2016 yılının belirsiz bir tarihine atıldı. Sebep olarak o tarihte filmin hazır olamayacağı gösterildi. Boyun büküp üzüldük. O boşalan tarihe ise yeni Fantastik Dörtlü getirildi.

Bir önceki yazımız olan Without Memory'nin Ekran Görüntüleri Sunuldu başlıklı makalemizde görüntüler, resimler ve Without Memory hakkında bilgiler verilmektedir.

159 Görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 sene önce eklendi
Deadpool’un Filmi Geliyor Assassin’s Creed’inki Erteleniyor!

Oyun Türü: Oyun Haberleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?