Dead Island Game of the Year Edition Türkçe Yama [ÇIKTI]

Dead Island GOTY Edition % 100 Türkçe Yama

Çeviri Durumu

Arayüz %100

Altyazı %100

Görevler %100

Nesne etkileşimler, karakter açıklaması vb. %100

Proje Yöneticisi

Mehmet Tandoğan

Çevirmenler

Serhat Çavunt

Mehmet Tandoğan

Ferit Köşe

Alper Berber

Test

Serhat Çavunt

Oyun Hakkında

Zombilerle dolu bir dünya. Virüs salgını nedeniyle dönüşen insanlar. Bunlara karşı hayatta kalabilme yeteneğine sahipmisin? Geniş içeriğe sahip dünyasıyla yapacağımız ve Türkçe yamayla oyunu tekrar tekrar oynayamak isteyeceksiniz. Oyun içinde kendi silahlarını geliştirebilir, yardıma muhtaç insanlara el uzatabilir ve belkide bu salgının kaynağını bulup ortadan kaldırabilirsin.

Yama Hakkında

Yama Dead island Game of the year edition sürümüne uyarlı olacaktır. Diğer sürümlerde çalışma garantisi olmamaktadır. Diğer sürümler içinde bu çalışma tamamlandıktan sonra bir çalışma başlatmayı düşünmekteyiz. İleriki süreçte duyurusu yapılacaktır. Ayrıca yama tamamen %100 bir biçimde sizlere sunulacaktır.

NOT: Oyunun dil dosyalarında bazı oyun içi yerler bulunmamaktadır ve çevrilememektedir. Bunlara bazı düşmanların isimleri, emeği geçenler sunumu vb. birçok yer eklenebilir.

Türkçe Yama Tanıtım

Türkçe Yama Kurulum

Oyun içi görüntüler

Kurulum

Oyunun bulunduğu klasörü seçerek çıkartınız.

YAMA HAKKINDA ÖNEMLİ NOT

Oyunun dil dosyalarında bazı oyun içi yerler bulunmamaktadır ve çevrilememektedir. Bunlara bazı düşmanların isimleri, emeği geçenler sunumu vb. birçok yer eklenebilir.

Sürüm

Yama şuan için 1.3.0 sürümünde denenmiştir.

İndirme Linkleri

turbobitindirbutonu

Yandex_Disk-Button

Bir önceki yazımız olan Frozen State v0.92 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Frozen State türkçe yama, Frozen State türkçe yama indir ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

The Darkside Detective Türkçe Yama

  Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Fragman Hakkında/İndir Kültlerin nerede süründüğü, iblislerin nerede yaşadığı, onların nerede …