Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD %100 Türkçe Yama

 

Hakkında/İndir

Castlevania’nın devamı niteliğinde olan: Lords of Shadow, nesiller boyunca gerçek kaderlerini ortaya çıkarmak için savaş veren Belmontların öyküsünü ortaya koyar. Işık Kardeşliği şövalyesi olan Trevor Belmont, babası Gabriel tarafından öldürülen annesini intikam almak için epik bir macera başlatır.

YAMA DURUMU

Altyazı :%100
Ölü askerlerden çıkan notlar:%100
Menü & Envanter %100
Canavar ve Silahların özellikleri çevrilmedi(çevrilmeyecek)

YAMA ÇEVİRİ DURUMU: ——————————-%100————————————————————–

TÜRKÇE YAMA NOTLARI

– Yama oyunun tüm kısımlarını Türkçeleştirecektir

– Yama çeşitli aşamalardan geçerek test edilmiştir

– Kurulum bilgilerini ”kurulum” sekmesinde bulabilirsiniz.

 Yama Ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çevirmenler

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER

ferex28

TEST
ferex28

Resimler

Eklenecek…

Kurulum

Çevirmen Notu:

Önceki oyunlarda olan data.pack dosyasını açtım içindekileri çıkartıım ve yamayı port ettim.Orjinal dosyasını sildiğimde yama çalıştı.
Bu zahmetten sizi kurtarmak adına ve herhangi bir işlem yapılmaması adına komple upload etmeye karar verdim.Oyunu Torrent yada steamden mi indirirsiniz bilemem ama,oyunu indirin.Sonrasında yamalı indireceğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu kısımdaki dosyalarla değiştirin.SKIDROW sürümünün crack’ini içine yükledim.Herhangi bir crack işlemide yapmanıza gerek yok.

Oyunu indir

Oyun yama çıktıktan sonra sitemize eklenmiş olacaktır.

Fragman

Bir önceki yazımız olan Fallout 3 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Fallout 3 game of the year edition türkçe yama, Fallout 3 goty edition türkçe yama ve Fallout 3 tr yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Ben Mehmet Tandoğan. 1994 doğumluyum ve şuan için geçici olarak öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Türkçe Oyun Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi konumundayım. 2013'den bu yana İngilizce oyunları Türkçe'ye çevirme işini üstlendim ve şuanda da aktif olarak yerelleştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Tavsiyemiz

Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Hakkında/İndir Çevirmenler Resimler Kurulum Hakkında/İndir YAMA DURUMU Menü %100 Altyazı %100 Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100 …